Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három nap óta a kutyám minden...

Három nap óta a kutyám minden este be akar jönni a házba. Vajon fél valamitől?

Figyelt kérdés
Mindig is kinti kutya volt enni-inni kap rendesen, 6hónapos német juhász. Két nap kimentem de semmi félelmetes dolgot nem láttam. De olyan szinten hogy karmolja az ajtót. Mit csináljak vele?
2011. aug. 29. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Kipróbálta mi történik, ha kaparja az ajtót. Az eredménye az lett, hogy jött a gazdi. Másnap is kipróbálta, másnap is jött. Mostmár tudja, hogyha a társaságodra vágyik, kaparni kell az ajtót.
2011. aug. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, Jah jó mondja az elöző:D
2011. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jól mondja. Ez lehet a baj. Nekünk is volt hasonló, mert a kutyám 3 hónapos korában megfigyelte tőlünk hogy úgy jutunk be a házba ha lenyomjuk a kilincset. Ennél fogva persze örökké azon volt hogy ugrál fel az ajtóra közben kaparja, és próbálja bekapni a kilincset. Kinyitottam az ajtót jól leszidtam hogy rossz kutya stb. Akkor ha megint csinálta megint leszidtam, és mikor sokáig nem csinálta akkor mentem csak ki hozzá. :)

Így biztos menni fog. Mert ha a szeretett gazditól ezért a viselkedésért nem törődést és simit kap hanem leszidást akkor nem fogja egy idő után csinálni.

Sok sikert! :D

2011. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!