Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám (1év3honapos németjuh...

A kutyám (1év3honapos németjuhász) furcsán viselkedik, olyan mintha félne valamitöl vagy nem tudom, mert ma reggel tök normális volt, most meg nem mer a fenyöfa alol kijönni, miert van ez? Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Egyből szellemek jutottak az eszembe, de amúgy használhatót nem tudok mondani.. :S :D Nem kedvetlen néha? Lehet fáj vmije azért nem akar kijönni :S
2010. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudom,mert most se jön ki onnan,

de mindennap van vele foglalkozva,hiába rossz az idö,kimegyek hozzá,játszunk, sétálni viszem, nem értem!

2010. febr. 11. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Megijeszthették,bújhat azért is.De lehet akár idegi probléma is.
2010. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az egészen biztos,hogy valami rossz élmény érte.
2010. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

most jöttem be töle, játszottunk,de megint visszament a fenyöfa alá,és ott gubbaszt!

lehetséges az hogy ha megijesztik,akkor igy reagál rá?

2010. febr. 11. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz!! Szerintem beteg, általában akkor szokott egy kutya gubbasztani ha beteg!Vagy nagyon fáj neki valamije még akkor is ha nem nyüszít! Az én kutyámnak fájt az oldala, voltam vele orvosnál kezelte, az tűnt fel hogy játékossága megmaradt ugyanúgy, ha hívtam jött játszani de tudtam hogy fájdalmai vannak, majd ment a helyére és ott aludt majd hiába hívtam. Mikor meg gyógyult olyan lett mint régen.
2010. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,lehet elviszem akkor,mert lehet tényleg van vmi olyan baja,ami komolyabb,remélem hogy nem igy lessz,csak furcsa,arra is gondoltam hogy érzi a szukát a szomszédban,habár az ki van ivartalanitva, de nem is foglalkozik vele a szuka kutya,,,
2010. febr. 11. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:
az állatorvos biztos egy lázméréssel kezd majd! az egyemnek mindig ez az első ha elviszem a kutyámat. utána jó alaposan megvizsgálja.
2010. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!