Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhák ellen valamit? LÉCCI!...

Bolhák ellen valamit? LÉCCI! (többi lejjebb)

Figyelt kérdés

Egy kertes házban élek, és van egy 1,5 éves beagle szuka kutyám, és pár napja nagyon-nagyon bolhás. Tudnátok valami sampont vagy spray-t ajánlani a bolhák ellen? (a sampon jobb lenne)


Köszi:)


2011. aug. 30. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
FRONTLINE
2011. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bozsikrisz ***** válasza:

A cseppek nem fognak tudni ennyi bolhát kiírtani, azok elsősorban arra valók, hogy távol tartsák a bolhákat.

Neostomosannal fürdesd meg, ahogy leírtam. A második fürdetés után tegyél majd rá valamilyen cseppet.

Ne itt nyafogjál, hanem menj el az állatpatikába.

2011. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de másfél év alatt semmivel nem kezelted a kutyádat bolhák ellen???
2011. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Képzeld még nem volt bolhás, mert mindig meg van fürdetve, de még nem volt bolhás. És honnan tudod, hogy ahol én lakom ott van állatpatika? Hmm???

Akinek meg nagy a pofája, az lécci hagyjon válaszlehetőséget másoknak!!!!!!!!!!

2011. aug. 31. 13:17
 15/16 Bozsikrisz ***** válasza:
Házi praktika nincs. Nem értem mit vársz másoktól, én már rég buszra ültem volna, vagy rendeltem volna neten.
2011. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azzal hogy megfürdeted nem fognak távozni a bolhák a kutyából. Hacsak nem valami bolhaölővel teszed ezt. De utána is le kell kezelni vagy cseppel, vagy porral, vagy nyakörvvel hogy VÉDVE legyen a jószág.
2011. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!