Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Felvágattuk a kutya...

FONTOS! Felvágattuk a kutya fülét és lett benne egy törés. Mit lehet neki csinálni? (lejjebb. )

Figyelt kérdés

Dobermann kutyának vágattuk a fülét,kb 1hónapja.. és az egyik füle egész szép,de a másikba lett egy törés a fülkagyló felett.. és így a fölötte lévő rész lekonyul..

Mit lehetne vele csinálni,kötöm sablonnal meg más dolgokkal is,de nem segít rajta.. leveszem a sablont,utána kicsit áll,de nemsokkal később lekonyul a törésnél..

pedig szoktam masszírozni is neki.


2011. szept. 19. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudok válaszolni a kérdésedre, de én úgy hallottam, hogy már nem szabad vágatni a kutyák fülét és farkát. Egyre több hosszúfarkú spánielt látok pl.
2011. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Eltört a fülporc. Mondanám, hogy pont meg is érdemled, de mivel a kutya szenved a te hülyeséged miatt, nyilván fel kell keresni egy állatorovost.
2011. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem érdekel a h*lyeségetek h állatkínzás meg h illegális stb.. :D ha az lenne nem lenne olyan állatorvos aki megcsinálná ;)

egyébként 1. te hol láttál vágott farkú spánielt...??XD mert én még sehol..

ja és a kérdés az volt h mit tudok csinálni vele? de úgy látom ez elkerülte a figyelmeteket.. (Y)

azért köszi :)

2011. szept. 19. 21:28
 4/17 anonim ***** válasza:

vidd el az állatorvoshoz.

de szerintem semmit

2011. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de mert az állatorvos mit tud neki csinálni amúgy?
2011. szept. 19. 21:39
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Látod, vannak állatorvosok, akik még vállalnak kupírozást...és igen igényesen meg is csinálta szegény kutyádnak.

Szerintem is olyan részbe vágott, amibe már nem lett volna szabad. Biztos meg fog erősödni a porc, de nem hiszem, hogy fel fog állni úgy, ahogy kellene.

2011. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyád?

Adsz-e neki zöldkagylót?

2011. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos tojáshéjat adok neki ledarálva meg Lavet csonterősítőt
2011. szept. 19. 21:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"ha az lenne nem lenne olyan állatorvos aki megcsinálná ;)"


Van olyan állatorvos, aki talált kutyából a megtaláló kérésére még a Chip-et is kiveszi a kutyából. Szóval az, hogy állatorvos mit csinál/mit nem csinál abszolút nem mérvadó.


Egyébként elég sok Spánielnek vágott farka van a standard szerint. Pl.: Amerika Cocker.

2011. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

inkább a tenyésztőt keresd meg, ne az állatorvost, ő biztos több fület kötözött már.


egyébként még fiatal a kutya és most váltja a fogait (máshova kell a Ca, elvonja a fülporcból), szóval még bőven nincs veszve semmi! csak kötözzétek tovább.

2011. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!