Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sterilizalas utan szukaknal...

Sterilizalas utan szukaknal mulik el a rivalizalasbol es agressziobol?

Figyelt kérdés
Van 2 szuka kutyusom egy kan mellett.Az egyik kistermetu,2 eves,o sterilizalva van,a masik masfel eves nagytermetu,es meg nincs sterilizalva.Nagyon szeretik egymast,jol megvannak,jatszanak,de neha a nagytermetu a kan miatt fokent akit az apjakent tekint,mert vele volt szuletesetol,ramorog a kicsire,meg van neha hogy neki is ront csak ugy varatlanul.Arra gyanakszom hogy a hormonok miatt,mivel meg nincs sterilizalva.Ketszer kapott tuzeles elleni injekciot,mert meg nem lehetett sterilizalni a gyenge inmunrendszere miatt,es hogy a parzast megelozzuk ezt javasolta az orvos,mondvan hogy max 2 injekcio meg nem art.Mostmar lehet sterilizalni es szeretnem is.Csak azt szeretnem tudni hogy lenyugszik e majd utana?mert azt gyanitom hogy az injekcio miatt eltolodott tuzeles befolyasolhatja a hormonok miatt,mivel nem volt ilyen.Es remelem hogy elmulik neki ez ha sterilizalva lesz.Irjatok velemenyt legyszi.Koszi.
2011. aug. 30. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy sterilizálás? *bocsi az offért!
2011. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ivartalanítás szerintem :)
2011. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is arra gondoltam először, köszi:)
2011. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok*

Én szerintem elmúlik. Bár a mi kutyánkat felzaklatta(viszont későn, 8 évesen műtötték), kicsit depressziós lett tőle, alig "szólt hozzánk".

2011. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon orvosi szoval akartam fogalmazni:-))Az orvosok igy mondjak,...de ivartalanitas!:-)
2011. aug. 30. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem!Kan kutyáknál ha kasztrálják őket csökken az agresszió és a dominancia!A szukáknál ez nem csökkenthető ivartalanítással!Sajnos...
2011. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én szukám csak még agresszívebb lett utána.. :S
2011. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!