Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 évesen kegyetlenség lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen kegyetlenség lenne a sterilizálás?

Figyelt kérdés

és örökbe szeretnék (már nagyon régi vágyam) árva gyerekeket fogadni, akiket elhagytak és szeretetben békességben felnevelni, ha már nincs más választásuk -mert már itt vannak a földön- és élni szeretnének akkor én megadom nekik.

lelki alapú okok miatt nem kívánok gyermeket szülni.

(tudom most az orvosok között eléggé drasztikus) műtét megengedett ilyen fiatalon?

volt már egy terhesség megszakításom fél éve és továbbra se kívánok gyermeket szülni. Gondolom az emberek naygrésze rendellenesnek és elmebetegnek tart, hogy ezt kérdezem és tettem. De én így szeretnék élni.

Tudom, hogy visszafordíthatatlan a műtét...

Kihez lehet ilyennel fordulni? milyen esetben végzik el a műtétet?


2011. szept. 28. 21:47
1 2 3
 1/25 WhiteLabel ***** válasza:
66%
Lelkiismeretes orvos nem végzi el.
2011. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

"20 évesen kegyetlenség lenne a sterilizálás?"

Igen. Aztán, ha 30évesen mégis szeretnél majd, öngyilkos lennél, hogy mekkora hülye voltál...

2011. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%

Ha a lelkiállapotoddal gond van, előbb azt rendbe kellene tenni, mert senkinek sem lesz jó így.

Egyébként sok pénzért bárki sokan megcsináják. Ingyé nem nagyon.

2011. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem hiszem, hogy vállalnák.

Én értem az álláspontod, de olvastam valahol, hogy minimum 35 évesnek kell lenned, vagy már 3 gyerekednek kell lennie. Nem tudom, hogy ez csak a férfiakra vonatkozik, vagy a nőkre is.

2011. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
20 évesen azt se tudod mi merre hány méter, inkább ülj meg a seggeden, majd elgondolkodsz ezen tizenöt év múlva. Az abortuszodhoz meg külön gratulálok.
2011. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

mi az a sterilizálás?!?


Reklám:

2011. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%

a sterilizálásnak van egy pár alapfeltétele!

és ezt már csak azért sem végzik el rajtad, mert 20 éves vagy! minimum 30valamennyi évesnek kell lenni! lenni kell legalább 3 gyerekednek! meg ez nem biztos, hogy így van, de azt hiszem, hogy házasságban kell élned és a férjednek is engedélyeznie kell! szóval ezt máris kiverheted a fejedből!

2011. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Európában lehet, hogy nem.
2011. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

ez nem engedelyezett... akkor vegzik el a mutetet, ha mar legalabb 3 gyereked van vagy ha mar tul vagy a harmincon, esetleg ha egeszsegugyi okai vannak


egy husz eves egeszseges nonek senki nem fogja elvallalni es lehet meg a torveny is bunteti...


szedd szepen a fogamzasgatlot ahogy mindenki mas es ne vagd el magad semmilyen lehetosegtol, amit kesobb megbanhatsz....husz eves kora utan meg nagyon sokat valtozhat valakinek a velemenye, gondolkodasa, vagyai

2011. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

szerinted engednék egy ilyen lelkileg és agyban betegnek h gyereket fogadjon örökbe? :D

ráadásul rendes kereset és háttér is kell hozzá

2011. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!