Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 honapos Teacupos...

Van egy 2 honapos Teacupos "csivavam" es nem all a fule (fajtiszta). Mikor kezd felallni afule?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem 2hónaposan már nem állt a füle, szerinteme neki nem fog felállni,lehet eltörték neki a porcot? :S
2011. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
bocsi elírta,,tehát 2hónposan állt mára füle az én csivavámnak.
2011. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjél el szépen megbarátkozni a gondolattal, hogy alaposan át lettél verve.
2011. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Már igencsak állnia kellene a füleinek, de legkésőbb pár hónapon belül. Képet tudsz linkelni? Ha teljesen lebicsaklik, akkor valószínű már nem fog neki felállni. Hogy fajtatiszta-e, azt csak a törzskönyv dönti el, ergo ha nincs, akkor nem kell meglepődni, ha nem úgy fog kinézni, mint egy csivava, de amikor megvetted a tk nélküli kutyát, ezzel aláírtad, hogy nem fontos a fajtatisztaság szóval nem kell ezen felháborodni.
2011. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Teacup? :D Az kemény... az gondolom olyan, mint a hiperszuper mini yorkshire.

Meg se kérdezem, hogy törzskönyves e. A fülnek 2 hónaposan már állnia kellene, akitől vetted nem ragasztotta?

2011. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
49%
Nekem francia buldogom van és nekem sem állt az elején a füle, de én szik szalaggal körbe ragasztottam és rajta hagytam pár napot. És azóta sincs baj a fülével. Ja és ne ijedj meg.. az elején hülyén hangzik, de nekem bevált.:D
2011. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
XD jót nevettem kérdező.
2011. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
és fajtatiszta..lol
2011. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem ertem,mért kell bántani a kérdezőt. Attól hogy lelóg a füle, és lehet kidobott 50ezret tk nélkül, ez van, attóól még szeretnivaló édes kis kutya lehet, ha jól szocializálódik. Amúgy kérdező, még van remény,de ha tényleg tk nélkül vetted, szerintem eleve eltört neki a porc,illetve nem állították neki fel kiskorába..
2011. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akik ki nevettek Orulok neki ,hogy van min nevetnetek .Torontoba vettem a kis kutyat .500 dollarert vagyis 100 ezerforintert .Nekem mind1 ,hogy log majd a fule vagy nem ..en ugyis fogom szeretni ez csak egy kerdes volt .De akik normalisan valaszoltak azoknak koszonom!!!:)))
2011. aug. 30. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!