Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírja a téli sétákat a...

Hogy bírja a téli sétákat a cavalier king charles sániel? Mennyire érzékeny a hidegre? Kell neki kisruha?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egy ilyen kutyám van és neki nem kelett. Még mikor kint vagyunk mivel kertes házban lakom akkor is belefekszik a hóba el is alszik néha benne áskál és nem fázik sétakor se semikor. És így én nem is vettem neki. lekisebb jelét sem láttam hogy fázna. Télen a tónál ha van rajta lék egyből belemegy a fagyos vízbe és semmi baja. Megrázza magát és kész. Már 5 éves de még sohasem fázott meg vagy hasonlók....
2011. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb esőben valami vízálló ... nem mindenki szereti órákig szagolgatni a lakásban az ázott-kutya szagot, mondjuk engem annyira nem zavar :D
2011. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 panettone ***** válasza:
Caviknál méretben és szőrminőségben is elég nagy a szórás! Figyelgesd és ha igényli vegyél neki. Nekem az ideigleneseim között van egy nagyon mini ő a lakásban is fázik néha.
2011. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a szőr hosszától függ, hanem hogy egyénileg mik a te kutyád igényei. Ha látod rajta hogy fázik, nem érzi jól magát, akkor szerezz be neki nyugodtan egy kabátkát.
2011. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A cavalierek nem fáznak, sőt, imádnak a friss hóban órákig játszani.

Ha városban élsz, akkor viszont a lábára vigyázz, a sózás miatt. Illetve ahogy előttem is írták, ha a kutyusod fázós, akkor vegyél neki ruhát, de szerintem divatból felesleges.

2011. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!