Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya élvezi, hogy a...

Egy kutya élvezi, hogy a kiállításon ott kell "produkálnia" magát?

Figyelt kérdés

Mert voltam, először, és meglepő volt, hogy beállítják a kutyát, és ingerlik labdával, vagy játékkal, hogy előre nézzen, és a felvezetője arrébb rakosgatja a hátsó lábát, és ellép a kutya, és megint arréb rakja a felvezető a lábát, és próbálja rávenni a kutyát, hogy maradjon úgy.

Ezt vajon élvezi egy kutya?


2011. aug. 31. 11:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

az a gazda paraszt, aki egész nap a ketrecben hagyja. lehet kiállitani ugy is, hogy a kutya élvezi a napot.

Ha nem lenne a sok beképzelt hülye kiállitó, honnan tudnátok kitől lehet szép, okos kiskutyát venni? Azért egy wesengyenge kutya hamar kiesik a rostán. nem kell mindig nyerni. nem biztos, hogy mindenkinek a győztes kutya tetszik. És attól jobban örökiteni sem fog, hogy több a kupája.

2011. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Jómúltkor egy kiállításon pl.egy olyan német juhászt hoztak ki fajtagyőztesnek,amelyiknek keze-lába remegett a ringben,annyira idegbeteg volt.Mondjuk látszott,hogy a tulajdonos és a bíró nem ott találkoztak először :)
2011. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

Én nem veszek semmiféle kiállítótól "szép"kutyát.Én kutyáért többet nem adok pénzt,mikor kedvenc fajtámból is van épp elég mentenivaló ingyen.

Kiállításra úgysem költenék,hülyeségre nem dobok ki pénzt.Szaporítani nem akarok még véletlenül sem.

Nagyon szépek a mentett kutyák is,sok közülük szebb,mint a kiállításokon mutogatott fajtatársai.

2011. szept. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szive-joga eldönteni, honnan vesz kiskutyát. pénzt ad érte, vagy örökbefogad.
2011. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Akiteki ***** válasza:
81%

Ott lenni mindegyik imád. Sok új élmény, rengeteg ismerkedési lehetőség. És egész álló nap csak vele foglalkozik a gazdi. A ringben szerepelni már nem mindegyik szeret, van akit nem hat meg a jutalomfalat sem, csak ne kelljen ott álldogálni. De az után való játékot meg jutalomfalatokat azt egytől-egyig imádják. Ezért hajlandók elviselni azt a 10 percet is, amíg benn vannak a bírálat alatt.

Van viszont olyan kutya, aki egyenesen megőrül érte, hogy produkálja magát. Több kutyám is van, akit akkor is be kell vinni a ringbe, ha nem neveztem, csak hogy megnyugodjon, különben teljesen maga alatt van.

2011. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Nézőként most nyáron több kiállításon is voltam. Igen volt kutya amelyik élvezte, de a legtöbb nagyon szenvedett a melegben. Olyan kutya is volt, amelyik eszméletét vesztette a hőségtől és fel kellett locsolni. Na ennek nem tenném ki a kutyáimat!
2011. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

az a felelőtlen gazda hibája... én ha meleg van mindig beviszem a sátorba és rendszeresen kapnak inni..

Nekem is van kutyám aki konkrétan magától beáll és látszik, hogy imádja.. úgy áll mint a cövek ha kell percekig és ringbe lépve kihúzza magát és pontosan tudja, hogy ott dolga van...ringen kívül még fotózni se lehet mert ott istennek se áll szépen de bent úgy áll, hogy hozzá se kell nyúlnom :)

Aztán van olyan kutyám aki inkább játszana a bíróval és pillanatig nem tud egy helyben maradni, ide-oda lépked...vele többet kell szenvedni...de ez is egy munka nekik...és tudják, hogy utána a BIS előtt mindig játszunk/ labdázunk

2011. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem a gazda hibája volt, hanem a bíróé, aki egy kutyát negyed óráig tapogatott, bírált!

Ettől függetlenül is láttam, hogy mennyire szenvedtek a kutyák. A sajátjaim a lakásban a padlón is ki voltak, nincs az a hírnév és más egyéb, amiért 40 fokos melegben kitenném őket ilyesminek.

2011. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!