Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese kutyának kell a...

Bolognese kutyának kell a szőrét vágatni?

Figyelt kérdés
Mert a kozmetikus azt ajánlotta hogy vágassuk le teljesen rövidre a szőrét és most úgy néz ki mint egy uszkár.
2009. ápr. 19. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
34%
Nekem is bolognesem van mi is pénteken vágattuk le kb. 1 cm-esre. De az enyém bágyadt és ittben remeg is. A tied nem?? Az Állítólag jó ha egyszer le van neki vágva mert akkor utána még szebb lesz a szőre.
2009. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
figyelj lehet hosszú is de akkor fésülni kell rendszeresen csak ez neki nem jó mert melge van meg szerintem jobban érzi a kutyusod magát ha rövid a szőre jön a jóidő meg a nyár melege lessz..
2009. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az enyém nem bágyadt nincs semmi baja sőt nagyon is eleven, de most szegénykém nagyon csúnya. Azt mondta a kozmetikus hogy még egyszer le kell vágatni a szőrét és akkor szépen begöndörödik neki és akkor lesz tartása...
2009. ápr. 19. 14:39
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
NEEEEEM!
2009. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

neked sem tetszik az ötlet ugye?

Az én kutyusom nagyon magasra tud ugrani kb a derekamig ugrál a Bolognese fajtára ez jellemző?

2009. ápr. 19. 14:51
 6/21 anonim válasza:
65%
nem muszály de akkor rendszeresen kell fürdetni és fésül, hogy tiszta legyen( de ha le van vágva a szőre akkor sokkal kevesebb gond van vele)remélem tudtam segíteni:D
2009. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Akkor az enyémel nem tom mi van. Lehet a ruhát nem szereti mert mióta levettem róla azóta normális. Egyépként az egyém is magasra ugrik. De az enyém mini fajta.
2009. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ilyen időbe minek adsz rá ruhát?én is szoktam,de csak télen,ha mínuszok vannak.most felesleges.
2009. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
0%
Azért kellett rá ruhát adnom mert iszonyatosan remegett mivel 1 cm es lett a szőre.
2009. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem kell vágatni! A kozmetikus is nagyon okos... Nem véletlenül hosszú a szőre, arra nem gondoltok? Láttatok márt megkopasztott skót juhászt vagy afgán agarat? És nincs jobban melege, a szőre szellős és szigetel, az védi a meleg és a hideg ellen is. Aki meg az ellenkezőjét állítja az olvasson már el egy fajtastandard leírást... Ja aki meg azt mondja hogy hosszú szőrrel több velük a gond az ne vegyen hosszú szőrű kutyát, ennyi. A napi fésülés egy jól ápolt bolognesenél kb 10-15 perc.
2009. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!