Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dog show tápról mi a vélemény?

A Dog show tápról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Mennyire jó az összetétele?

Aki már etetett ilyet a kutyájával tapasztalat? Mennyire szerette a kutya?

Mennyibe kerül? Én a 10-15kg-s ra lennék kíváncsi mert 3 kutyám van.


A tapasztalatokat léci írjátok le! Csak ezért kérdezem mert vettem én már Happy dog kutyatápot is de a kutya megkóstolta és kiköpte. Aztán találtam egyszer egy tápot na azt szerették de megszűnt az az állateledel bolt ahol az vettem. Ezért érdekelnének tapasztalatok. Most hogy legyen itthon valami vettem Vahurt tudom hogy nem jó táp de azért vettem hogy legyen itthon valami most nem volt ott más milyen táp. De ezt meg pláne utálják csak keverve eszik meg! Még a tescosat is jobban megették mint ezt!


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 31. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

az én kutyán kiskora óta ezt eszi,szerintem az összetétele is jó!De ha ilyen van hogy nincsen rendes kutyatáp,akkor inkább adj addig nekik házi kosztot! Tudod te mennyi szemét van a tescós meg az ilyen szar tápokban?

amúgy 8-10000-ft egy 15 kg-os zsák

2011. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok,és Dog Chow a neve,nem Show!:) csak szóltam:)
2011. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ezzel etetem a kutyám, szereti. Nálunk az alphazooban a 15 kilós kiszerelés 8500ft körül van.
2011. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az enyém is dog chow-t eszik , szépen fejlődik tőle, szép a szőre , gyönyörű fényes (mindenki megjegyzi :D )

15kg/8ezer ft a fressnapfban. az enyém bárányosat eszik , a csirkéstől vakarózott

2011. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alsó középkategóriás táp.

Ebben az árban jobb pl.a Josera vagy a Chudley's.

2011. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm! És azok is ilyen árban vannak kb?
2011. szept. 1. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez a kategória.

Ha beírod a Google-ba a tápok nevét,már válogathatsz is a webáruházakból,akik házhoz is szállítják.

Pl.ez:

[link]

2011. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!