Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szeretsz a kutyádban?

Mit szeretsz a kutyádban?

Figyelt kérdés
Én azt amikor megpróbál vakarózni egy lábon, az olyan aranyos, mindig elmosolyodom mikor próbálkozik:)Ahogy tud nézni amikor eszek, szinte mindig adok neki, ha jó volt. Sorolhatnám még, de az nagyon sok lenne.
2011. aug. 31. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos rakazkodók. Nekem 2 kutyám van és mikor játszanak imádom nézni őket főleg mikor a kicsi mindig bukfencezik közben!
2011. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hason fekszik és vakarom a pocakját, rudgal és kapálózik a hátsó lábaival. Meg azt, amikor a nagy rohangászás után, vagy ha megszidjuk lefekszik és sóhajt egy hatalmasat, mintha egy világ súlya lenne a vállain. Meg amikor ugrálva eszi a cseresznyét a fáról.
2011. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok


azt kihagytam hogy mikor alszanak az egyik a puli hason fekve mind a 2 hátsó lábát hátra nyújtja holkol és közben kint van a nyelva akkor olyan édes!

2011. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor reggel fölkelünk, szólok neki, de még annyira álmos, hogy épp csak rámnéz, és csóválja a farka hegyét:D

Meg még kb. 500 féle dolgot, de most nem sorolnám fel.

2011. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokminden szeretek benne. Úgy, ahogy van, az egész lényét szeretem. :-)

De vannak aranyos kis szokásai, amik kifejezetten szórakoztatnak, megmosolyogtatnak. Például mikor alszik, kilóg a nyelve és ettől annyira kis "fogyatékos" feje lesz, nagyom aranyos, ilyenkor nem bírom ki és felébresztem megtutujgatni. :D


De azt is bírom, ahogy adagolom neki reggel és este a tápot (műanyag tárolódobozban van) a zörgésre mindíg elforgatja a fejét nagy csodálkozva, pedig már egy éve minden nap kétszer hallja ezt a zörgést, mégis mindíg meglepődik rajta. :D Nagyon aranyos ez is.


És mikor kiadom az "Ugat" parancsot, soha nem megy neki elsőre, először mindíg horkant, röfög párat és fröccsen néha egy kis takony mindenfele, az is nagyon aranyos. :D


Azt is szeretem, hogy egyszer séta közben a kertben elejtettem egy jutalomfalatot, ikor mellettem jött, azóta mindíg szorosan mellettem jön, hátha potyog neki jutalomfalat, véletlenül megtanítottam láb mellett sétálni, annyira okos kiskutya. :-)

2011. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyálát.....
2011. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!