Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan fajta kutyád van,...

Olyan fajta kutyád van, amilyet szeretsz/szerettél volna?

Figyelt kérdés

Nekem egy Magyar vizsla az álmom, de tacskóm van. :)

Milyen fajtád van most vagy milyen fajtát szeretnél?


2010. júl. 22. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim válasza:
87%
igenn:)és egy westiem van :)
2010. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
47%
Én egy tündéri kis pomerániait szeretnék, de sajnos nem találok itthon pomi tenyésztőt :(((
2010. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
81%
Én jobban szeretem a keverékeket, mert ellenállóbbak és nyugodtabbak, szerencsés esetben pedig vannak olyan szépek, mint a fajkutyák. A mostanival teljesen meg vagyok elégedve. "Kicsit rátarti kiskutya" ahogyan a doktorbácsija mondja, dehát senki nem lehet tökéletes. :D
2010. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
100%
Van egy német juhászom. Ő volt az álmom, de már idős és kertben van kint. A lakásba egy pincsi van. Őt befogadtam. Az álmom még egy német juhász :) Vagy egy amerikai staffordshire terrier.
2010. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
80%
Egy blue-merle ausztrál juhászkutya az álmom,ami talán jövő nyárra valósággá válik:)
2010. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Amióta az eszemet tudom labradort szerettem volna. Idén lesz 4éves és naon szeretem:)
2010. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem végre, 2 és fél év után teljesült a vágyam, és most van egy picúr kínai kopasz kutyusom.

Van ugyan kínaim, de szőrös változat, és nagyon vágytam egy "IGAZI" kopaszra.

Nagyon sokat keresgéltem, és mikor megszületett, rögtön írtam a tenyésztőnek, hogy enyém lehet-e?

Első látásra szerelem volt, és a tenyésztővel napi kapcsolatban voltam, így semmiről nem maradtam le, ami a kiskutyussal történt, születéstől addíg, míg el nem hoztam.

Sikerült egy mindkettőnknek jó megoldást találni, és most, másfél hete már az enyém a kis tündér.

Érdemes volt rá ennyit várni. 9 hetesen félig szobatiszta már, roppant jól szocializált, édes kis csöppség.

Imádom.

2010. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 éve halt meg a csau csau kutyusom,imádtam 13 éves volt. 1 évvel utána keresgélni kezdtem hátha rábukkanok egy szép kiskutyusra és 1hónapja egy újabb csau csau kiskutya boldog gazdija vagyok. Valamint a másik kutyusom pumi, őt az utcáról fogadtuk be,letárborozott a kapunk előtt, kiválasztott minket. Nagyon ragaszkodó, szomjazik a szeretetre, hűséges, nem lehet nem szeretni.
2010. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
100%
nekünk bobtailünk, uszkárunk és máltaink van, egyikse az amelyiket én szerettem volna, de jó ez így is:D Majd eljön annak is az ideje:) Én egyébként a dog-osabb kutyákért vagyok oda.
2010. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%
én kb 3 éves koromtól szerettem volna egy német juhászt, de mivel a belvárosban laktunk, nem lehetett, utána olyan 14 éves korom körül átváltottam a staffordshire terrierre, dehát az sem lehetett :) aztán 19 éves koromban elköltöztem kertes házba, és egy staffi boldog tulajdonosa lettem :) most nézegetem a menhelyeket, mert szeretnék egy kisebb termetű keverék kutyust is a staffi mellé barátnak :)
2010. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!