Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes kutyát venni?

Honnan érdemes kutyát venni?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy tenyésztőtől, csak úgy kicsit drága... Ötletek?
2011. szept. 1. 12:44
1 2
 1/12 Tyler913 ***** válasza:

Igen,draganak tunik.De szamold ki,az etetes+oltasok mennyibe kerul evente.Kb. annyi,mint egy tenyesztotol szarmazo kutya ara.Raadasul egy kutya legalabb 10 evre szol.

Az ugyanennyiert megvett telefonodat,laptopodat,stb. fogod meg hasznalni akkor?


De ha ennek ellenere sem akarodzik osszegyujteni a penzt,meg mindig orokbefogadhatsz menhelyrol.Gyakorlatilag ingyen van,kaphatsz kolykot is,fajtamentoktol akar fajtatisztat is.

2011. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Boltból. :D de ha zárva van akkor faluról. A falusi kutyák a legjobb házőrzők.
2011. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van ingyen, és eladó is kiskutyák!

Érdemes megnézni, nagyon aranyos kutya van!

2011. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz egy fajtát, akkor áldozol rá, és nem támogatsz a pénzeddel és a keresleteddel olyanokat, aki hozzáértés nélkül csak elcseszik és olyan kölyköket hoznak a világra, akik már csak nyomokban hordozzák az adott fajta karakterét.


Amit én csináltam: minden hónapban eltettem azt a pénzt, amit a kutyára költöttem volna, és így 2 év alatt összejött a kiskutya ára. (bár tény h én magyar viszonylatban extrém drágán vettem kutyát)

2011. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Például egy labrador kölyökre mennyi pénzt kell fordítani hetente?
2011. szept. 1. 12:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Hetente?:O

Én hónaponta, ha elfogy veszek száraztápot nekik 10kg, 1500ft, de ha jó minőségütt akarsz akkor az már húzzosabb 4000-6000ft 10kg!

UI.:

1.válaszoló vok:D

2011. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Labradort csak tenyésztőtől! Nagyon túlszaporították, ami genetikailag gyenge, epilepsziára, diszpláziára, és agresszióra hajlamos kutyákat eredményezett. Erre muszáj áldozni! 100ezer környékén már lehet kapni egészséges, szűrt kölyköket normális tenyésztőtől.
2011. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tyler913 ***** válasza:

Az attol fugg:

-mivel eteted

-milyen idos (pl. novendekkent tobbet eszik,mint felnottkent)

-vannak-e egeszsegugyi problemai (ezert fontos jo helyrol venni)

-extrak (jatekok,kutyasuli,stb)


Nekem kolyok amstaffom van,ora kb. havi 8-10 ezer forintot koltok,ez csak a kaja.Ha oltatni kell,az plusz kiadas.

2011. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy ne ahhoz ragaszkodj, hogy tenyésztőtől vegyélm, hanem hogy a szülők szűrve legyenek diszpláziára és hasonlókra. manapság már az sem biztosíték, hogy valaki kiváltotta a tenyésztőit (ami kb 40ezer forintjába kerül..)
2011. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 kilós kutyám éves szinten 80-120 ezerbe kerül...
2011. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!