Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség!? (Kérdésed túl...

Segítség!? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék egy kiskutyát, de már van 2kutyánk.(2kan)

Nem tudom h, h beszélhetnémrá az anyukámat!!!

Lécci ebbe segítsetek már, h mit mondjak neki?

Jah, és 1 Akita inu kutyus kéne, Husky, Malamut meg még Beagle is szóba jöhet!

És ilyen fajta kutyákat hol lehet kapni?

1szuka kutya kéne, ívartalnítva, oltva, féregtelenítve, és chippel!

10/L


2011. szept. 1. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
10 évesen a másik kettővel kénbe foglalkozni nem azzal hogy ha azok már nem kellenek csak udvaridísz venni egy másikat..-.-""""""""""
2011. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem eszt kérdeztem, és nem kéne bunkónak lenni!

Minden nap kint vagyok náluk, 3órát szoktam velük foglalkozni.

2011. szept. 1. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem gondolom, hogy 10 évesen kész vagy egy 3. kutyára, hiszen van már két kutyátok, de te szeretnél egy 3-at is, ráadásul a fajtában sem vagy biztos.


Csak azért mert Neked ezek a fajták tetszenek, nem biztos, hogy illenek is hozzád, a családodhoz. Elég távol állnak egymástól ezek a fajták, nem is igazán van vele terved, hogy mivel is kötnéd le a kutyát.


10 évesen minden gyerek kiskutyát akar, a szülő pedig azért van, hogy szabályozza az ilyen kívánságlistát.


Az gyerekemnek mindig lesz kutyája, mert én tenyésztő vagyok, de nem ő fogja eldönteni, hogy mikor lesz új kutyánk.


Ebben csak egy felnőtt tud felelősségteljes döntést hozni. Lehet, hogy a Te szüleid csak a saját érdeküket nézik, és azért nem vesznek 3. kutyát, de egy kutya érdeke is ez.


Felnőtt korban sokkal ésszerűbben tudsz majd dönteni arról, hogy milyen kutyát szeretnél, és hogy foglalkozz vele.

2011. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és tele van ilyen kérdésekkel a GYIK, ha végigolvasnád az arra kapott válaszokat, akkor nem tennél fel ilyen kérdést újra, és nem kapnál általad bunkónak tartott válaszokat.
2011. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Örülhet neki mert, lebeszélt a kutyusról!:D

2011. szept. 1. 15:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Az elözőt a 2.-nak írtam!
2011. szept. 1. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a beszerzése szerintem a menhelyről illendő hogy tudj segíteni a kis szegény kutyusokon. Kérd meg anyukádat szépen. Ígérd meg neki hogy bízhat majd mindig benned, és hogy fogsz törődni a kutyusokkal. :)
2011. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!