Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elajándékoznátok a szeretett...

Elajándékoznátok a szeretett kutyátokat, ha a gyerekeket súlyosan allergiás lenne rá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Imadom a kutyamat, de gyerekeim lennenek az elsok.
2011. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gondola válasza:
100%
Igen.
2011. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, mennyire súlyos allergia, kinti vagy benti kutya, megoldható lenne-e kennelben tartani/elzárva a gyerektől, gyakori takarítással...
2011. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem, csak nem hagynám őket egy légtérben, illetve óvatosan szoktatnám a kicsit a kutyához. Többnyire nem a kutya szőrre allergiásak a gyerekek, hanem ami a kutya szőrén megtapad pollen stb. A kutyát ápolni kell, többször fürdetném stb. Szóval nem ajándékoznám el, hanem megoldást keresnék.
2011. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
én sem ajándékoznám el. hisz a kutya már régebb óta megvan, és ha a gyerek kirepül, ismét csak a kutyám lesz meg. igyekeznék nem egy légtérben tartani őket, gyakrabban fürdetni a kutyát stb.
2011. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Először megpróbálnék egy másik megoldást keresni (a kutya csak bizonyos helyiségekbe jöhet be) ha nem megy és súlyos az allergia,akkor természetesen elajándékoznám.
2011. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg súlyos a helyzet,és semmiképpen nem megoldható az elkülönítés,akkor,és csak akkor adnám oda valakinek,de csak olyannak,akire az életemet is szívesen rábíznám.
2011. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hú nekem ez életem egyik legnagyobb félelme. Fogalmam sincs mit tennék, abban bízom, hogy mivel mindig is kutyáztam, és nyilván a terhesség alatt is fogok, abban bízom, hogy erre nincs esély. Egyébként pont most volt erről egy cikk: [link]

Bíznék benne, hogy ez bejön. Biztos, hogy mindent megpróbálnék, mielőtt meghoznám a nehéz döntést.

2011. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jogos a cikk. Én pollenre vagyok allergiás, a belvárosban nőttem fel, de mióta kiköltöztem a pusztára, mintha enyhültek volna a tüneteim. Ez év tavaszán még csak orrot sem fújtam.
2011. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!