Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék örökbe fogadni...

Hol tudnék örökbe fogadni palotapincsi kölyökkutyát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy palotapincsi kölyök kutyust,de úgy tudom,hogy elég drágák és nincs 100.000 Ft-om.Úgy hallottam ennyibe kerülnek.
2011. szept. 1. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Fajtamentés.Szűrve,ivartalanítva,chippel eggyütt megkapod..
2011. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fajtamentés, menhely
2011. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.És hol tudok ennek utána járni?
2011. szept. 1. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:

noénál is vannak bent

[link]

az illatoson is

[link]

2011. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2011. szept. 1. 17:58
 6/9 anonim ***** válasza:

pont ismerek nógrád megyében egy gazdára váró pincsi keveréket. ha akarod utána kérdezek!

most ideiglenes helyen van, a gazdái váláskor kidobták az utcára, a faszi agyaon akarta verni,a csaj utcára dobta. irj hakell infó!

2011. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedigree örökbefogadási program. Keresőszó: Pekingi Palotakutya:


[link]


(itt két oldalnyi Pekingi van) Nekem Bajusz nevű kutyus tetszik a legjobban. :D Második oldalon Bundika. :-)


Menhelyi és talált kutyák-cicák:

Keresőszó: Pekingi Palotakutya:


[link]


Itt nagyon sok aranyos és szép kutyus van. Nekem rögtön az első oldalon Ice tetszik és Lucy, a második oldalon Porcika Zsuzsi, Penny. :-)


Jó keresgélést! :-) Szerintem megtalálod az igazit, sajnos Pincsiből mindig sok van a menhelyeket.

2011. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ice iránt már érdeklődtem tegnap,mert nagyon megfogott a kutyus,őt szeretném a legjobban,de a nő nem adja,mert albérletben lakunk.Hiába,hogy megengednék,és már régóta itt élünk. :( Valahogy ki kéne játszani a nőt,mert Ice tünemény,és nálunk biztos ,hogy sokkal jobb sorsa lenne.

Egyszerűen már így imádom! :)

2011. szept. 2. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Fú. Hát az állandó bejelentett lakcímed is albi? Mert ha nem, így talán ki tudod őket játszani. Csak egy tipp. Sajnálom, hogy akadékoskodnak, tényleg aranyos kutyusnak tűnik. Az enyém is pont ilyen, csak kislány. :-)
2011. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!