Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért éri meg, , olcsóbban"...

Miért éri meg, , olcsóbban" adnia?

Figyelt kérdés

Néztem egy kutyát,ott voltak a szülők nevei felsorolva ill,hogy -->Törzskönyvezett, Kutyachip, Oltva, Féregtelenítve ; felhívtam a tenyésztőt(vagy az isten se tudja,hogy az -e).Kérdeztem mennyiért adja,erre vissza kérdezett,hogy törzskönyvel vagy anélkül? Mondtam,hogy nem ragaszkodok hozzá így a 55-60 ezer helyett mondta,hogy anélkül 30ezer,és ha kel akkor foglalóznom kell mert 6hetesen hozhatom el...


Nah 1 :Tudtommal 8-10 hetesen kell őket elválasztani,hogyhogy 6hetesen elhozhatnám???


2:Miért ilyen olcsó ha törzskönyv nem kell?


2011. szept. 2. 16:26
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy,hogy honnan megy a kedves gazdijelölt szerintem,mert Bp és Kecskemét nem itt van a szomszédban.És ezt egy félperces árkérdezés után mondta,hogy akkor menyek foglalózni,finoman szólva különben sz@rik a fejemre,nah szerintem nem így működik!!!
2011. szept. 4. 12:08
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, szaporítónál úgy működik, ahogy most írtad, szarik a fejedre, csak vidd a lóvét


tenyésztőnél úgy működik, hogy min 2 alkalommal elmész hozzá: beszélgettek, és ha te úgy gondolod, hogy megfelel egy kutyus neked + a tenyésztő úgy gondolja, hogy megfelelsz a kutyusának, akkor MEGENGEDI, hogy lefoglalózd a kutyát - mehetsz utána látogatni és 8-10 hetesen elviheted


amúgy nem egészen értem a problémádat

ha egy 100-120ezer forintos kutyát akarsz megvenni, akkor nem az a lényeg, hogy közel legyen a kutya, hanem az, hogy úgymond jó "minőségű" legyen, hiszen 12-18 évre választod társul


az, hogy te egy selejtes, beltenyészetes, szaporított korcsot szeretnél, minél olcsóbban megszerezni, az más tészta, akkor vegyél a sarki szaporítótól kutyát és viseld a következményeit - csak egy kérésem hagy legyen, lehetőleg ne a kutya igya meg a levét annak, hogy felelőtlenül választasz állatot


[link]

2011. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Miért lenne selejtes,agyonszaporított,beltenyészes korcs?

Te tudod egyáltalán mi az a beltenyészes?Azért mert nem tenyésztőnél születik attól nem lesz korcs!Ugyan olyan tenyésztőtől vett kutya mindkét szülője!Nem játszótéri szerelmek.Akkor abban mi is a selejtes korcs?



Egy kutyaválasztásnál nincs mit megigyon a kutya.Tisztességes nevelést és életet bizosítok neki nem pedig megkötö néha dobok neki valamit azt kész!


Nem kellene általánosítani,betegség meg bármikor jöhet.

És miért is a kutya inná meg a levét?

2011. szept. 4. 22:00
 24/24 anonim ***** válasza:
szerintem már mind4enképpen szabadulni akar a kiskutyáktól
2011. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!