Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukám mindig piszkál érte!...

Anyukám mindig piszkál érte! Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a kutyáim sokat játszok/tanítom őket és nem vagyok rossz tanuló!De mondja:Miért kutyázol 14 évesen?Menj a barátnőiddel el valahova...

De nem akarok!Csak aki szintén kutyás és nem "plázacica"-.-"

És ez is zavarja!De mondtam én ilyen vagyok fogadjon el így!Erre Pszihológushoz akar járatni!De annyira nem vagyok "kutyamániás"nem teszek rájuk ruhát nem festem őket színesre meg stb.De nagyon imádom őket!CSAK NORMÁLISAK ÍRJANAK!!!


2011. szept. 3. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj, én húsz évesen is többet vagyok a kutyámmal, ha tehetem :) de hogy anyukád is megnyugodjon, próbálj összebeszélni a barátnőkkel, sétáljatok együtt, vagy ismerkedj össze a többi kutyással. kutyával az oldaladon egyébként is könnyebb ismerkedni
2011. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi4Sok kutyás ismerősöm van de anya azt akarja hogy "lányosodjak" pedig nem vagyok fiús csak nem szeretem a szoknyát és kész!
2011. szept. 3. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem sincs ezzel gond, én egész nyáriszünetben kutyázok, csak 1× - 2×, nagyon ritkán találkozok a barátnőimmel..sajnos a kutyus nem velünk lakik. suli közben csak hétvégén tudok menni hozzá. én úgy vagyok vele hogy iskola közben ott vannak a barátok, de a kutyussal kevesebbet tudok lenni, így nyáron inkább a kutyussal vagyok többet, és a barátokkal kevesebbet.
2011. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam:) 7éves korom óta kutyázok

anyukám sose szólt be ezért,jó mondjuk nekem 3fiú tesóm van.de ne törődj vele inkább örülj neki,hogy normális vagy,ez még később előnyödre fog válni.amúgyis 14évesen sokkal értelmesebb dolog állatokkal foglalkozni,mint h*lye pics.kkal plázázni.

2011. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ez vagyok! Elhagytam a régi, mára plázacicus barátnőimet, lett egy új legjobb barátnőm, akivel együtt kutyázok, és még kutya nélkül is kijárunk néha a városba.

Viszont azért az durva hogy ezért pszihológushoz akar vinni. Mond meg neki, hogy a pszihológus is kinevetné, hogyha elvinne, és fogadja el hogy Te ilyen vagy, ezt szereted, és kész!

2011. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el a pszichológushoz. Legalább papírod lesz arról, hogy Te normális vagy, anyukádnak viszont üldözési mániája van:D
2011. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) köszi:)
2011. szept. 4. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!