Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál anyukám? Nem...

Miért utál anyukám? Nem hiszem el hogy rosszabb lennék bármelyik 15 éves lánynál jól tanulok, sosem vágom át, mindig rendbe teszem a szobám és mégis mindig piszkál.

Figyelt kérdés
Bármit csinálok mindig én vagyok a rossz, bezzeg a testvéreim a kis angyalok a szemében (ŐK MINDIG PISZKÁLNAK ENGEM ÉS HA SZÓLOK ANYUNAK AKK MINDIG AZ A VÁLASZ H "MERT ŐK MÉG KICSIK") . Mindig azzal jön h mert te mindent meg kapsz amit kiejtesz a szádon de arra sosem gondol h hiába vesz bármit a legfontosabbat sosem kapom meg tőle : a szeretetet Állandóan úgy beszél velem mit valami korcs kutyával.
2010. szept. 24. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a legidősebb? Féltestvéreid vannak? Milyen idősek? Egyébként ne mondd meg őket, szólj be nekik nyugodtan!
2010. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
na már megint egy becsúszott gyerek vs várt gyerek viadalt láthatunk
2010. szept. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen én vagyok az idősebb és ők féltestvéreim de úgy kezelem őket mintha vérszerintiek lennének 9 évesek. de nem ez a probléma hanem anyám h én sztem biztos utál engem
2010. szept. 24. 17:51
 4/18 anonim ***** válasza:
:(
2010. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szegény..

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi a baja veled.

Apukád? Ő nem tud segíteni?

2010. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ez egy érdekess dolog apu akit én így hívok a nevelőapám de nagyon szeretem és ő is engen de bármit is elmondok neki mindig azt mondja h ő nem tud mit csinálni ezzel a dologgal de ha anyu izélget akk ő mindig megvéd
2010. szept. 24. 17:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Na hogy ráhibáztam :) Mondom, ne mondd meg a kicsiket, szólj be nekik nyugodtan, én sem mondtam meg soha tesómat, mindig beugattam neki, ő persze megmondott, de nem izgatott különösképp, hogy épp mit nyávog :)
2010. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
jó neked h így álsz hozzá de én ezt a dolgot még le is szarnám ha anyám a legcsekéllyebb jelét is mutatná annak h szeret pedig én ezért mindent megteszek tanulok mint az őrült és kitünő voltam tavaj is de semmi dicséret v vlmi tőle :'(
2010. szept. 24. 18:00
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Ha kitűnő tanuló lettél volna, akkor tudnád, hogy a tavaly szót nem sima j-vel írják

Tehát akkor mi is az igazság?

2010. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát az h nem nagyo n foglalokzom azzal h h írom le a TAVALY szót de ha nem hiszed el h kitünő vok akk ez van sajnálom.
2010. szept. 24. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!