Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon kéne egy kutya, de a...

Nagyon kéne egy kutya, de a szüleim nem engedik! Mit tegyek, hogy engedjék?

Figyelt kérdés
Nagy kutyabarát vagyok, és már nagyon kéne egy.
2011. szept. 4. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg felnősz! GYereknek nem vennék állatot, max ha én is szeretnék. H miért? egy kutya 15-20 évig is élhet, te hány éves vagy? Mindegy, pár év múlva egyetemre, koleszba mész, akkor mi lesz a kutyával? a züleid nyakán marad akik nem biztos h szeretnék ezt. Na meg: nem mész egyetemre, akkor sem tudhatod, mert a mai álláspiac mellett lehet h 500km-t költözöl egy munkáért, kutyát akkor érdemes venni, ha már letelepedett életed van!!! Nekünk mindig volt kutyánk, de NEKEM sosem. 22 éves vok, elköltöztem, letelepedtem, van 2 macskám. Ez 11000/hó állandó költség, plusz 30000 induló mire mindenük megélett a wc-tól a hámig, plusz ivartalanítás 5500//kop, és oltás 7000/év/kop, és akkor még betegek lehetnek és így tovább. És ezek ingyen cicák az utcáról ugye... Lehet h a szüleid nem tudnak/akarnak erre ennyit költeni mert egy kutya ennél jóval többe kerül mérettől függően, akár 3x ennyibe is.
2011. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
fogadd el ha nem szeretnék mert nálluk laksz,és szerintem nem jó ha napi 8 szor mondod csak az lesz h a végén már a kutya szótol is kiborulnak akk biztos nem fogsz kapni..:SSamm h ébes vagy?
2011. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gondolj egy kicsit a szüleidre is ne csak magadra! Nemsokára egyetemre mész koleszba és a kutya a szüleid nyakán marad akik nem biztos hogy örülnek ennek. Hidd el sokkal jobb ha inkább akkor veszel magadnak kutyát ha stabil az anyagi helyzeted stb.
2011. szept. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Azt tedd, hogy felnősz, dolgozol, veszel egy lakást vagy házat és azt viszel oda a vakegértől az oroszlánig, amit szeretnél. Ha a szüleid nem akarnak a saját házukba, szívük joga. Az én anyukám sem engedte. A gyerekeimet meg nem kérdeztem meg. :)))
2011. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!