Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadnátok egy 2 éves...

Örökbefogadnátok egy 2 éves kutyát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
persze... te nem?
2011. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyjából meg is tettem. 1,5 éves volt a kutyám, akit 4 éve elhoztunk. De simán örökbefogadnék egy 5-6-8 éveset is.
2011. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze! Ez abszolút nem korfüggő!!
2011. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már megtettem. 2és fél éves volt mikor elhoztam. Most lesz 3.
2011. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
persze :D
2011. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gondolkozok rajta mert van 2 kutyám..de annyira tetszik(basset hound szuka) és pont abban a szinváltoztatba van amiért megvagyok örülve..csak ugye szuka..igy abszolute ki löhetném azt hogy kan kutyáim legyenek majd késöbbiekben..(jo tudom ivartalanitás) csak mindig kanjaim voltak és nem nagyon szándékozom nem-et változtatni
2011. szept. 5. 16:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze. Tavaly, amikor örökbe fogadtuk a kutyánkat, akkor pont 2 éves volt. :)

De nem értem, miért kéne "kilőni" a későbbiekben a kan kutyákat, ha te is tudod, hogy az ivartalanítás megoldja a gondot.

2011. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mert anyámék nem hajlandoak a szukát ivartalanitani mert szerintük drága és felesleges ha vigyázunk rá"
2011. szept. 5. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Pedig egyáltalán,de egyáltalán nem fölösleges ivartalítani csak ha kicsit i utánna olvas az ember,egyből rájön,hogy több szempontból is megéri.

Amúgy a kérdésre válaszolva,igen örökbe fogadnék,meg is tettem már párszor:)

2011. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pár hónapja megtörtént, 3 évesen. De nem minden fajtát célszerű, a csau-csau pl valszeg tojik az új gazdára, mert nem fog kialakulni a kötődése újra. Kóbor kutyusnál általában semmit se tudni, de nagyon hálásak tudnak lenni - tapasztalat.
2011. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!