Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen is lehet kiskutyát...

Télen is lehet kiskutyát vásárolni?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék venni, de azt hallottam, hogy télen nemnagyon lehet kiskutyát venni....ténylegnem?
2011. szept. 6. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Én, úgy tudom lehet, venni csak sokan nem fedeztetik a kutyájukat télre, mert az macerásabb. Az őszi tüzelésnél kell pároztatni és akkor télen születnek kölykök.
2011. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én kiskutyám szeptember 30-án lesz 3 éves, és én is karácsonyra kaptam. Születhetnek ősszel is kiskutyák.
2011. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kutya bármikor tüzelhet, tehát kiskutya is bármikor lehet. Ha rendes gazda vagy aki nem csak kicsapja a kutyát a kertbe, akkor nyugodtan vegyél kutyát amikor neked jó. Az egyik kutyám novemberben született, semmi baja nem lett. Amit te hallottál az inkább az hogy ajándékba nem ajánlatos kutyát venni, nem?
2011. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem. az h télen nem lehet de nemhittem el...mért, amugy télre nem ajánlott venni?karácsonyra szánnám ajándékba...
2011. szept. 6. 16:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Élőlényt nem jó ajándékozni, mert olyankor nagy a felhajtás, ezen kívül nem tudod biztosan hogy örülne-e neki. Aztán ha nem, akkor nem lehet a polcra rakni, hogy ott porosodjon, mint más ajándékot. Kutya esetében fennáll a lehetőség, hogy a jelleme nem illik a gazdához, hisz nem ő választotta ki. Ha tud róla a másik fél is, az más.
2011. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet! Nekem a tacskóm egyszer januárban fialt meg mikor nagyon hideg volt. Kicsit jobban oda kell figyelni a klykökre.
2011. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutyát nem adunk ajándékba, pláne nem karácsonyra. Nem túl felelősségteljes bölcs döntés.

(hány éves vagy?)

2011. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17:05-tel egyetértek!

[link]

2011. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
najo de tudom h ez egx régi vágya. tudom h kutyát akar régota...biztos h orulne neki....
2011. szept. 6. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!