Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kimondottan Yorki-Bolognese...

Kimondottan Yorki-Bolognese keverék kiskutyát szeretnék, augusztusban vagy szeptemberben el is tudom hozni/meg tudom vásárolni! Tudtok ilyenről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Gyönyörűen nézhetnek ki szerencsétlenek...miért jó az, hogy szaporítótól veszed az ilyeneket? Meg egyáltalán minek szaporítani, ráadásul 2 teljesen eltérő fajtát? Ha meg már keveréket szeretnél, menj ki egy menhelyre és nézz körül ott. Biztos találsz neked valót, és legalább megmentesz egy életet...
2011. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
Háhh :D biztos örül a szaporító, h van olyan h*lye akinek a keverék kutyáját eltudja adni.. A keverékekért, mindegy, h most az milyen fajtákból van, nem szoktak pénzt kérni. Kimondottan ilyen kutyáról, meg nem is hallottam még, h bolognese yorki keverék..:S turcsi orrú "dögök" lesznek csak szerintem. De hát ugye kinek mi tetszik. :) Esetleg azt leirnád, hogy mennyiért árulják?
2011. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a kérdést és értelmezed ő azt kérdezi hogy mi tudunk ilyenről. Kérdésre válaszolva nem. Nekem fajtiszta Bichon Havanese kutyám van. De szerintem ha beírod a keresőbe gyorsabban fogsz találni ha valaki ilyet hirdet.
2011. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
[link] így néz ki ... szerintem aranyos! És azért szeretnék keveréket mert azok mindig jobban bírják. És ha valakinek van ilyen kutyusa, és elhozható, akár pénzért is akkor az már az én dolgom hogy adok-e érte vagy sem :)))
2011. júl. 23. 10:02
 5/11 anonim válasza:
Persze, csak leírtam a véleményem :D
2011. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jobban bírják? Micsodát?

Szaporítótól fogod venni, és nála tök mindegy, elég magas a rizikó, hogy mégsem bírja olyan jól!

2011. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kölyöknek persze aranyos, mint minden kiskutya. De milyen lesz, ha felnő? Több példát is tudok mondani:

1. ismerősünktől kaptunk puli anyától gyönyörű kiskutyát. Kihívtuk az állatorvost oltatni (aki a megyei főállatorvos volt anno), és még ő is megjegyezte, hogy milyen gyönyörű kis puli. Amikor meg elkezdett cseperedni, elkezdett nyúlni az orra, végül lett belőle egy kócos, nyúlánk közepes termetű keverék...

2. szomszédnak megellett a drótszőrű tacskója. Mindenki nézte, milyen aranyosak, aztán most kb. 3 hónaposak, hatalmas bundájuk lett, olyanok mintha golden retriever növendékek lennének...az anyjuknál meg 2x nagyobbak.

3. másik szomszédtól elvitt egy ismerősünk egy szintén kis termetű szukától való kis gombóckát, hogy majd úgyis kis termetű kis szőrgombóc lesz. Aztán szépen elkezdtek nyúlni a lábai, kb. akkora lett mint egy vizsla. Csoda, hogy meg tudta szülni a kölyköket az anyakutya...


Szóval nem biztos, hogy a te yorki-bolognese keveréked olyan szép lesz, mint amilyennek te azt képzeled...

2011. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Annak az esélye, hogy egy másik yorki-bolognese kölyök ugyanígy vagy akár csak hasonlóan fog kinézni, mint a képen arra igencsak kevés az esély. Minden keverék más és más, ezt nem lehet kiszámítani. Miért nem döntesz a kettő közül az egyik fajta mellett és keresel fel egy megbízható tenyésztőt?

Az egy tévhit, hogy a keverékek egészségesebbek, jó helyről vett kutya(értsd kennelből, törzskönyvvel, jó tenyésztőtől) sem lesz beteg. Viszont ilyen két szobakutya keveréke csak a legtudatlanabb, kutyákhoz semmit sem konyító, pénzéhes alakoknál születnek, akiknek van képe pénzt kérni keverékért. Persze ha van olyan hülye, aki kiad egy ilyen kutyáért tízezreket, akkor tovább fogja szaporítani a keverékeket.

Szaporítónál meg kapják a szar kaját(moslék, tej, felnőtt tescos táp és további gyönyörűségek), amitől beteges és gyenge lesz a kutya, férges lesz, örökletes betegségei lehetnek, akkor is ha különböző fajtájú a két szülő, mert nincsen szűrve ugyebár. De ha valaki ilyen helyről vesz, ezzel a szaporítókat támogatva, az meg is érdemli.

2011. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szaporítótól ne vegyél. Nézz körül egy menhelyen. Talán pont lesz egy Yorki-Bolognese keverék. Vagy vegyél tenyésztőtöl vagy yorkit, vagy bolognesét.
2011. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

09:33!

Turcsi orrú dögök????

Te aztán nagy állatbarát lehetsz!


Kérdező!

Sok kis keverék van menhelyeken, hirdetési oldalakon. Legtöbb ingyen elhozható. Ha már pénzért szeretnél, hasonló kutyusok:

[link]


Mindenki arra költi a pénzét, amire szeretné.

2011. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!