Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Séta közbe mért nyüszög a...

Séta közbe mért nyüszög a kiskutyánk?

Figyelt kérdés
mindig csak a séta közepén vagy végén kezd el nyüszögni nem tudjuk miért nem hiszem hogy fájdalma lenne mert a lábait megnéztük meg megtapogatuk semmi és ha a másik kutyánkat elengedjük ő pedig futtatós pórázon van mert még elengendi nem akarjuk ( 3 hónapos) és gond nélkül rohangál meg minden ... vagy csak hisztizik?? minden oltása meg van kivéve a veszettséget amit jövő héten kap meg , múlthét kedden kapta a kombinált oltásnak az ucsó adagját már a hétvégén vittük le sétálni...
2011. szept. 6. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 3 hónapos Pulim mikor pórázon megy az úton a másik kutya melett akkor semmi gond. Mikor kiérünk a mezőre el engedjük öt is had fusson mert vissza jön követi a másik kutyánkat. De egy helyen őt még is meg kell kötnünk mert ott tele van bogáncsal nekünk is futtatós póráz van. De ilyenkor a másikat szabadon hadjuk és álltalában ő is el kezd halkan nyüzögni de nem mindig hallani! Szóval ez azért van mert hiányolja a másikat!
2011. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és mikor újra elengedjük akkor semmi gond elműlik a nyüszügése......
2011. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ott megy a másik kutyánk mellett még pórázon is amikor eltávolodik kb 30 cm -re már nyüszög...

de ezt szerintem kinövi...

2011. szept. 6. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
hát valószínűleg!
2011. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a rotim gyakran nyüsszög séta közben, de ő akkor, ha a másik kutya láthatóan fél tőle, vagy nem akar összeszimatolni vele. nem lehet, hogy nálatok is ez a kiváltó ok?
2011. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy rá jöttem hogy mi a baj, az hogy pórázon van...kimentünk ma a parkba elengedtük had játszon a másik ebünkkel...és nem nyüszögött amikor mentünk a parkba akkor nyüszögött szerintem csak szabadon akar lenni...amikor meg jöttünk akkor olyan fáradt volt hogy nem is húzott/rohangált hanem szépen sétált :)
2011. szept. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!