Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes boxer kiskutyánk nem...

8 hetes boxer kiskutyánk nem nagyon akar enni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ez a harmadik nap hogy nálunk van, Select Gold junior tápot vettünk neki, amit vízbe áztatok. A vizet kilefetyeli, a többit pedig otthagyja. Kezdek aggódni, segítenétek?
2011. szept. 21. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott a tenyésztő? Ott milyen kaját kapott?
2011. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Junior tápot adott ő is neki, csak kecsketejbe áztatva. Ezt mondta.
2011. szept. 21. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg te is tejbeáztatni a kaját, biztosan hozzászokott.
2011. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%

Én nem vagyok a táp híve, persze elengedhetetlen, ha nem tudsz neki változatosan "főzni"

Csinálj jó gazdag húslevest (hússal) de csak apró adagokat adjál neki, különben megviseli a gyomrát.

Az étvágytalanságot okozhatja a stressz, de a férgesség is.

Az egészséges kutya nem bír ellenállni az igazi húsnak. Ezért javaslom, h olyan kaját adj neki amit Te magad is megeszel. A húslevesbe tehetsz junior tápot. (sertéshúst sosem szabad nyersen adni)


Bár az én boxeromnak kezdetben mindig főztem, áttértem a tápokra praktikus okból, csak sajna a tápokban baromi sok a szemét, ez később bosszulja meg magát.

2011. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt olvastam hogy a tej nem jó a kutyáknak, mert nem tudják megemészteni, ezért nem mertem tejbe áztatni.

A húslevest kipróbálom, köszönöm!

2011. szept. 21. 12:54
 6/9 anonim válasza:

hali, tejet nehogy adj neki.

amikor mi elhoztuk az azóta nagy boxerünket, ugyanazt a tápot vettük neki, amit az eredeti helyen kapott. ha azt sem eszi meg, akkor minden ízesítés nélkül főzz neki rizst. nálunk ez vált be. remélem segít, majd írd meg, hogy mi lett...

2011. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne váltogass. Ha éhes lesz, enni fog. Sok kutya, amikor új helyre kerül, kevesebbet eszik.
2011. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akiteki ***** válasza:

Első pár napon normális dolog, hogy rosszabb az étvágya. Nem minden kölyöknek,de a érzékenyebbeket jobban megviseli a környezetváltozás.

Szerintem ne áztasd a kajáját, már csak azért sem, mert ha nem eszi meg, utána dobhatod ki.

Szokjon hozzá hogy megkapja és eszik. Ha nem, akkor elveszed és majd a következő etetési időpontban újra megkapja. Ha egyébként jókedvű és játékos, akkor csak hiányzik a mami. Ha más baja is van, kedvetlen, levert, akkor irány az állatorvos.

2011. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Végül főztem egy kis húslevet, azzal áztattam a tápot és imádta! Mindet megette!:)

2011. szept. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!