Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szebb az egyik csivava...

Miért szebb az egyik csivava a másiknál mikor ugyanúgy fajtiszták?

Figyelt kérdés
pl [link] ez tiszta zömök és csúnya, paris hiltoné meg kis szikár,vékony és aranyos? vannak a csivavának alfajai?
2011. szept. 10. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt az elvet nézzük, akkor az ember is egy faj, mégis vannak jobbképűbb és vannak kevésbé jobbképűbb vagy akár ronda emberek is. :D Ennyi.

pl ő jóképű [link]

2011. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én ezt értem,de más fajtáknál nem jellemző ekkora különbség.
2011. szept. 10. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Dehogynem, például Beagle, Német juhászkutya. Főleg az utóbbinál. Azért vannak a fajtaversenyek is, mert nagyon sok különbség van egy fajon belüli kutyánál is. A sok díjat nyert kutyák kölykei azért drágábbak, mert olyan géneket hordoznak amitől szép kölykök születnek.
2011. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itt meg van ekkora különbség, és kész! Ne makacskodj!
2011. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Paris Hilton kutyája, valószínűleg nagyon drága volt, több díjat nyert tenyésztőtől vehette. De attól mert nem szép (bár szerintem ez szubjektív), még lehet aranyos és jófej az a kutya.
2011. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy fajtán belül is vannak nagyobb eltérések (pl.: zömökebb, vékonyabb, hosszabb fülű..). Hogy egy kutya, hogy néz ki, azt az is befolyásolja, hogy a szülők mennyi versenyt nyertek.(a szülők mennyire szépek).

Ha ezt nem hiszed el, itt egy példa:

[link]


[link]

2011. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-10 16:26

Róla neveztem el az egyik kutyámat. Remélem olyan jó hapsi lesz ő is. :)))

Kedves kérdező: minden fajtában vannak jobban és kevésbé jól sikerült egyedek. A tenyésztés arról szól, hogy minél szebbeket hozzunk a világra.

2011. szept. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!