Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezek a Beagle-k...

Szerintetek ezek a Beagle-k fajtiszták? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 16. 11:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen azok, de oda is van írva.
2011. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 miravagyokcsá válasza:
12%
hátígy képre elég furcsának tűnik...de máshogy is meglehet nézni hogy azok-e ..pl az ínyük ha foltos akkor nem fajtiszták..
2011. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem fajtatiszták, mert nincs törzskönyvük, de amúgy is elég csúnyácskák. Ne szaporítótól vegyél kutyát, csak törzskönyvvel, szerződéssel, tenyésztőtől vegyél. [link] Itt vannak a magyar beagle kennelek, már 60 ezer forinttól tudsz venni egy gyönyörű, fajtatiszta, egészséges kölyköt. Ezek a hirdetések, amik az expresszen vannak általában szaporítók adják fel, akik olcsón kínálják a beteges, ideggyenge kiskutyákat, amikről később kiderül, hogy csak távolról emlékeztet a fajtára.
2011. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mivel nagy valószínűséggel nem adnak törzskönyvet, így nem lehet kijelenteni, hogy fajtatiszták.
2011. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Bármit odaírhatnak, a kérdező gondolom csak óvatos akar lenni. :P
2011. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy kicsi furcsa a színük..
2011. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen persze hogy oda lehet rni azért kérdezem. Most akkor azok vagy nem mert furcsának néznek ki. De miért baj szaporítótól venni? Milyen betegségek jöhetnek elő?
2011. aug. 16. 12:04
 8/25 anonim ***** válasza:
16%

Nem mindegyik szaporítótól jöhet elő betegség. Csak az olyannál akinek 2 testvér kutyusa van. Attól mert nincs törzskönyv a szülöknek az nem azt jelenti h nem fajtatiszták. Nekem van egy pincsim az anyja törzskönyves és törzskönyv nélkül vettem mert csak annyi pénzem volt. :)

Tehát az enyém is törzskönyves csak még a régi gazdijánál van a törzskönyv de nincs is szükségem arra a vacak papirra :) És ezek a kutyák is fajtatiszták :)

2011. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szia én is vettem csivava kutyust tk nélkül (kérhettem volna tk hozzá). Mindenki mondta,milyen hülye vagyok hogy tk nélkül veszek kutyát,de nem érdekelt. megvettem,elvittem orvoshoz, megkapta a megfelelő oltásokat,az állatorvos perceket zengett akutyusról milyen egészséges, semmi harapás,szép fogak, fényes szőr, jól szocializált kutyus. Akitől vettem,azóta is tartom vele a kapcsolatot hogy s mint a kutyussal.

Ajánlom, nézz olyan kennelt,ahol lehet nem adnak TK-t, de normális,jó tenyésztőtől vannak.

2011. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Juuuj a szín... hallod ne hogy már ennyire hülyék legyetek...=/ NEM IKREK EZEK B.ZDMEG! Minden kutyán más más szín van minden beagle máshogy néz ki NINCS KÉT EGYFORMA KUTYA! -.- csak legyen jó a szemed és nézz meg 2 más más beaglet :)
2011. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!