Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni erről?

Hogyan tudnám leszoktatni erről?

Figyelt kérdés

A baj a következő: Kiviszem sétálni a kuyám. Hozom a pórázt, megy az ajtóhoz. A kutya és az ajtó közé állok, hogy ne tudjon kimenni előttem. De kislisszol mellettem, akárhogyan is próbálom visszatartani, kirántja a kezemből a pórázt és elfut. Amikor utolérem meg borzalmasan húzza a pórázt. De mindezt csak akkor, ha kutya van a közelben. Ha egy kutya nélküli helyre megyünk, akkor nagyon szépen sétál. A házba nem jöhet be, mert a hugom még kicsi és mindent a szájába vesz. Vagyis lenyelne egy csomó kutyaszőrt. Egészen eddig a jóisten sem tudta volna behívi, most viszont állandóan bejön.

Már nem merem kivinni, hogy nehogy elüsse egy autó vagy "összevesszen" egy másik kutyával. Erről le lehet szoktatni? Miért csinálhatja ezt? Kutyasulira nincs pénz.


2011. szept. 11. 00:17
 1/5 anonim válasza:
47%
Van kertetek?
2011. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Rajta van már a póráz a nyakán, és el kezd húzni akkor csapjrá egyet, ne kergesd mert igy azt hiszi, h megakarod verni, ha be megy a házba küld ki és mond h nem szabad, egész nap a házba van jó h futni akar, pedig a kutyasuli lenne a legjobb!!!:D
2011. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell mindig ütni ha húz,kutyasuliban úgy tanították hogy rántani kell rajta egy nagyot, hidd el 2-3 rántás után már nem húz ha eleget gyakorlod és mond neki ,hogy NEM!Ami az ajtót illeti nem értem hogy tud elszaladni...ha ki akarna menni rántsd vissza hidd el annyira nem fáj neki ugyhogy ne sajnáld!!!Egyépként nem olyan drága a kutyasuli és elég egy hónap ami nálunk 5000ft szoval kijön egy kis zsebpénzből is!
2011. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van kertünk. És a szüleim utálják a kutyát, úgyhogy kutyasuliról ennyit. Nincs zsebpénzem. De megtartom a kutyusom.
2011. szept. 11. 12:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és úgy tud elszaladni, hogy fel akar lökni, elvesztem az egyensúlyom ő meg kimegy.
2011. szept. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!