Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Káj mindig ilyen agresszív...

Káj mindig ilyen agresszív más kutyákkal?

Figyelt kérdés
Ebben az évben voltunk kutya kiállításan. Elvittünk a kutyánkat is sétálni. Nézelődtünk. Egyszer csak meg láttam egy Kájt. Ekkor láttam még eéősször élőbe. Nagyon teteszett. De nem szokkal később meg jelent egy másik Kájos gazdi is aki szintés nézelődött és a két kutya elkezdett egymásra morogni vicsorogni fojt a nyálun stb.. Eléggé félelmestes volt. De az volt az érdekes hogy más kutyákra nem támadott csak arra az egyre amikor az meglátta. Mind a 2 kutya kan volt. Ez a fajta mindig ilyen hozzá hasonló méretű kan kutyákkal? Vagy ez csak egy véletlen volt?
2011. szept. 11. 14:57
 1/4 anonim válasza:
23%
akkore egy káj vagy
2011. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is közép-ázsiaim van (meg volt is), a szukám minden szukát leosztott, de a kanok is elismerték főnöknek...


a kanom emberekre is támad, ő dönti el, ki szimpatikus és ki nem...(ez fajtajelleg, és természetesen nem hagyom, hogy "embert egyen..." mielőtt még elkezdenek itt hőbörögni az okosok...)

de egy másik 3 hónapos kan kájjal egész szépen eljátszadozik...

meg a többi kutyámat sem bántja. a cicák meg rajta alszanak!!!


szóval a kérdésedre nincs igen/nem válasz, általában agresszív, de sokszor megelégszik azzal, ha a másik behódol neki.


vannak videók a neten, ahol kájt verekedtetnek pitbullal, stb-vel, a hülye pit megadja magát, de ahogy hátat fordít neki a káj, újra támad. onnantól 3 másodpercig tart az élete.

2011. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:
Kerüld el messzire, főleg kutyával. Ilyen fajta, nem tehet róla.
2011. szept. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában igen. Ezért nem szeretem ha azt mondják minden a nevelésen múlik,mert nem így van. Ez nem gond egyébként, vannak ilyen kutyák,általában nem elégszenek meg a behódolással hanem "vadásznak". ilyen fajta (volt) még a pitbull ,mostanra már annyit keveredtek amstaffokkal és annyit szaporitották őket ,hogy kiveszett a fajtajelleg,de alapvetően ilyen lenne.

Ezzel semmi gond,a gond akkor kezdődik mikor valaki a kájból labradort akart "csinálni",és nem fogadja el,hogy nevelheti akárhogy a kutyáját,ha olyan a kutya nem lehet a többiek közé vinni.

2012. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!