Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne jó nekem?

Milyen kutya lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnék ami házőrző/jelző kutya és szereti a gyerekeket is.Közepes méretű.Napi 30 perc pórázon futás elég neki.Kertes házban a kertben tartható legyen.Ne legyen túl agresszív kutya.Könnyen idomítható.
2011. nov. 2. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha semmi konkrétumot nem vársz tőle, akkor miért kell feltétlen fajtatiszta?

ha nincsenek sport- vagy munka célok, akkor nagyszerű választás lehet egy menhelyi kutya is.

2011. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fajtiszta kutyát szeretnék venni csak nem tudom milyen fajta lenne jó nekem.
2011. nov. 2. 22:33
 3/15 Bogi1990 válasza:

Nekünk belga juhászunk van, gyerekszerető, de mindenképpen kert kell neki, mert nagyon szeret rohangálni.

Okos, tanulékony, bár egy kicsit önfejű néha, de ezt meg lehet neki bocsátani.

Jó választás még a magyar vizsla is, vagy ír szetter... más most nem jut eszembe :)

2011. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
németjuhász:))
2011. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
border collie. Nagyon aranyos juhászkutya, szóval a gyerekekkel is meglesz. Kb. térdig ér.
2011. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
vizsla ?
2011. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Border Collie-nak nem elég 30perc pórázon futás. Aki ezt javasolta elég nagy hülyeséget írt.

Még TALÁN a Németjuhász...

2011. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem akarunk német juhászt mert az túl nagy kutya amúgy 30 perc futás és 30 rendes futásra szoktam vinni a kutyákat.
2011. nov. 3. 22:03
 9/15 anonim válasza:

Nekünk Moszkvai őrkutyánk volt...a 30 perc futás az kb pont jó neki, bár inkább nagyméretű, minsem közepes...és sokat eszik. De nagyon barátságos, idomítható. Kétszer törtek be hozzánk: egyszer, amikor nem volt a kutya->vitték az arany ékszereket

És másoodszor, amikor volt a kutya->a kertben a tugya az emberen ült, és megvárta, míg odamegyink hozzá.

2011. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 petrusi ***** válasza:

Szia!

Sűrűn szoktak hozzátok vendégek járni?

2011. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!