Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért alkalmi süket a kutyám?

Miért alkalmi süket a kutyám?

Figyelt kérdés
ha utcán vagyunk,sétálunk nem mer elmenni messze, ha szólok egyből jön bármiféle jutalomfalat nélkül. Itthon meg mintha süket lenne..szólítom a nevén..mondom hogy gyere ide, és néz rám nagy bambán, ha az gy alatt fekszik és szólok fekszik tovább...itthon mért ilyen neveletlen?:/
2011. szept. 12. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordított a helyzet.:((
2011. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is.XD
2011. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Vazze, te vagy az egyetlen kivétel az országban...
2011. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 nory0722 ***** válasza:
100%
Nem-nem,a miénk is néha ilyen. Vagyis itthon nem nagyon hallgat,csak ha erélyesen szólok,kint meg jön egyből,mivel mikor nem jön vissza,utána megyek,és pórázra fogom. Ennek az oka,amit írtál is. Kint nem mer messzire menni,ott benned bízik,nem magabiztos,nem ismeri a terepet. Bent viszont a saját területén van,és nem kell rád várnia,ott magabiztosabb. Kis makacsság van a dologban,kis sunyi,mint az enyém :)
2011. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de ezzel nem jutottam előrébb, hogy van ilyen kutyus ill. ennek az ellenkezője:( vmi tippre lenne szükségem :/
2011. szept. 16. 19:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: MERT NEM VESZ KOMOLYAN! Úgy érzi otthon ő a főnök, nehogy már valaki megmondja az ő területén hogy mi a hézag. Kint azért mert ott egyenlő felek vagytok ami ott se egy jó dolog, meg mert van nálad kaja. Nem tudom mennyi szereted a lovakat de náluk is így van. Amint kint vannak terepen vagy egy ismeretlen legelőn csak páran azonnal felbomlik a hierarchia és csapat társak lesznek de amint vissza kerülnek az eredeti környezetbe azonnal újra megvan ki van lentebb és ki van fentebb a hierarchiában. Na most otthon a kutya téged alacsonyabb rendűnek tart. ENNYI. Pont ezt jelenti az alkalmi süket már ahogy megláttam a kérdést tudtam hogy itt valakit nagyon nem vesznek komolyan.
2011. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó vagyok! Vagyok ja meg igen ha kint vagytok akkor csak te vagy akiben bízni tud az egyetlen biztos pont. De otthon ha van egy férfi a háznál aki oda tud neki szólni erélyesen akkor nyilván pattan. Én lány vagyok 3 kutyám van 15 éves és én állok a hierarchia tetején ezt bárki megmondhatja. 3 fiatal német juhásszal nem a legkönnyebb sétálni senkinek, engem leszámítva és mag azt nem értem mi benne a nehéz. Csuklóval irányítom őket és a legkisebb pöccenésemre ők is rezzennek és csinálják amit kell.
2011. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én ezzel mind tisztában vagyok, hogy itthon nagynak érzi magát:D a kérdésem még mindig az, hogy mit tehetnék ellene.. itthon.. itthon is jutalomfalattal kéne elkezdeni a hívást?
2011. szept. 16. 21:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Szoktatok otthon játszani? nekem első szóra jönnek, mert tudják, hogy kaja, simi, játék, vagy megyünk el. Valószinű azért nem megy oda, mert nem szokott semmi érdekes történni. Rögzülni kell benne, hogy a gazdához odamenni mindig jó dologgal jár együtt.
2011. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az alkalmi süketséget úgy fordítják szaknyelvre, hogy neveletlenség, ahogy azt nagyon helyesen te is megállapítottad. A megoldás pedig elképesztő módon a nevelés!
2011. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!