Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Yorkitok? Kérdésed túl...

Van Yorkitok? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés

Nekem is lesz 1,és szeretnék megtudni róla mindent..Pl.:Mennyit sétáltatjátok?

Mennyi kaját szoktatok neki adni?

Milyen alvóhelye van?

Mennyit játszottok vele,és mennyit tanítjátok?

Miket tanítottok neki?

Milyen kiegészítője van?(nem ruhára gondolok,hanem csattra stb.) Mi a neve??:)

Köszi.=)


2011. szept. 13. 18:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia. Èn is nemsokára kapok yorkit.

Alvóhelynek,fogok neki venni egy kis fekhelyet.

Nagyon sok néven gondolkoztam már: Vacak,Daisy,Pamacs..... Most elvileg ha kislány lesz akkor Chica lesz a neve.. (spanyol szó,jelentése:lány..:D) Ha fiú lesz akkor Chica...(spanyol...fiú..:D) De még nem biztos,hogy ez lesz a neve. Sok sikert a kutyushoz! Szeresd nagyon. Mikor lesz? Ès van már névre ötleted? :D


15/L

2011. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Szia!Hát van már név:Zenda lesz,de még nem biztos,van időm bőőőőőőven gondolkodni..Jövő nyárra lesz meg,hogy legyen időm foglalkozni vele..Szeretni is fogom naaaaagyon:DMár alig várom!Neked mikorra lesz meg??Szép neveket találtál:) Sok-sok örömöt kívánok a kutyushoz!
2011. szept. 19. 19:49
 23/26 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! Jövö hónapban kapom meg. :)



((bocsi az ékezetek miatt..de nem magyar a billenytüzetem. ))

2011. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Semmi baj!:)

És milyen kaját adjak neki?Vagyis sima Lidl-s is jó,vagy Tesco-s??Vagy Happy Dog?

2011. szept. 25. 15:56
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem attól függ,hogy mennyire igényli a kutyusod a minöségibb kaját...ha nem olyan akkor szerintem a Lidl-s és Tesco-s is jó neki. :)
2011. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem azokat a szemeteket felejtsd el... piszkosul nem értem azt sem, hogy mi a fenére gondolt az előző beíró a kutyád mennyire igénylivel... Egy jól nevelt kutya azt eszi, amit elé raknak. És azért a Tescos és hasonló tápoknál minden kutya jobbat érdemel. Egy yorkie egyébként sem eszik olyan sokat, hogy ne tudnál neki valami normális tápot venni. Ha meg igen, akkor egyáltalán nem kéne kutyát tartani.
2011. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!