Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet elvinni pározta...

Mikortól lehet elvinni pároztatnia kutyust?

Figyelt kérdés

van egy 10 hónapos francia bulldogom. Már ivarérett, mert hát előszeretettel szereti a többi kutyust úgymond megszexuálni.

hány hónapos/éves kortól lehet vinni pároztatni?


2011. szept. 13. 18:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
szerettem volna törzskönyvet csináltatni neki mert a szülei azok de sajnos a tenyésztő nem válaszol a levelemre. fizetni kell azért hogy megvizsgálják, hogy alkalmas-e tenyésszemlére? köszönöm a hasznos infókat.
2011. szept. 13. 18:37
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

kanos akkor lenne, ha tüzelő szuka lenne előtte.

Ha nem tüzelő szuka, esetleg nem is szuka van előtte, akkor egyszerű dominancia amit csinál. Nagy gond, azt jelenti, hogy dominánsnak érzi magát. Ő a főnök és nem te.

2011. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
voltunk bulldogtalálkozón, ott 3. helyezést érte el, és 1. közönségdíjas lett.
2011. szept. 13. 18:39
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs törzskönyve,akkor nem mehet tenyészszemlére. Ha pedig törzskönyv nélkül vetted, akkor az nem tenyésztő volt, hanem szaporító. Ha nem is válaszol,akkor a mocskosabbik fajtából.

Ivartalaníttasd a kutyát. Tenyszteni úgyyse tenyészthetsz vele.

2011. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
5%

"Miért kedves 18:30, mert szerinted lehet fedezni egy 10 hónapos kutyával,demi vagyunk a bunkók?

Hatalmas tudásod lehet a kutyatenyésztés terén"


Mit kell mindig belém kötni?:S:(

Ki mondta h lehet fedeztetteni?

Hát többet tok mint te...

2011. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14%
Én is egy "szaporítótól" vettem a kutyámat, törzskönyv nélkül, mégsem "menhelylakó", hanem fajtiszta, gyönyörű kutya, nem egy tenyésztő dicsérte már meg! Nem értem miért kell ilyen lenézőnek lenni, és ennyire bunkó módon kioktatni azokat akik pároztatni szeretnék a kutyákat. Ha azt szeretné tegye azt! Megint feltett valaki egy normális kérdést. Erre miért nem lehet normális választ adni kioktatás helyett?
2011. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
"szerettem volna törzskönyvet csináltatni neki mert a szülei azok de sajnos a tenyésztő nem válaszol a levelemre. fizetni kell azért hogy megvizsgálják, hogy alkalmas-e tenyésszemlére? " innentől kezdve felesleges bármiről beszélni, nem alkalmas tenyésztésre a kutya ...leghelyesebb, ha ivartalaníttatod, a dominanciagondodon meg egy kutyasuliban az oktató szakértő segítségével tudsz segíteni
2011. szept. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
18:42 és a kölykökkel mi lesz?
2011. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kioktatunk, de törzskönyv nélküli kutya lehet gyönyörű, akkor sem lehet vele tenyészteni.

Szaporítani meg minek?

2011. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
"Én is egy "szaporítótól" vettem a kutyámat, törzskönyv nélkül, mégsem "menhelylakó", hanem fajtiszta, gyönyörű kutya, nem egy tenyésztő dicsérte már meg! " az én kutyám is fajtiszta, az utcán szedtem össze, már tenyésztő is megdicsérte, hogy milyen cuki és milyen szép...amúgy utcai vegyes, annyira, hogy a jóisten nem mondaná meg, mik keverednek benne...de nem FAJTATISZTA...
2011. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!