Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyát szeretik a...

Melyik kutyát szeretik a legjobban a csajok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 18:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
A lovakért, macskákért, nyuszikért rajonganak inkább. Vagy a kölyökkutyákért, de egy kutya sem marad kölyök.
2011. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A plüsskutyát meg a kölyökkutyát. Néhányín az ilyen nyomikat: [link]


De alapvetően tényleg inkább olyan kisállatokat, mint a vadászgöri, nyuszika, cica, meg valamiért szinte minden nőszemély vonzódik a lovasokhoz. Talán a fehér lovon érkező szőke herceg miatt, vagy valami. :P

2011. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
* néhányan akart az lenni, bocs.
2011. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
29%

Fehér lovon nem jöhet a szőke herceg. Mert a fehér lovat nem fehér lónak hívjuk hanem szürkének.

Am.: nagy kutyikat, nekem a kedvencem a Közép ázsiai juhászkutya.

De am. ló meg nyúl.

nekem van mind3 :D

2011. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Bmeg, már megint jött valaki okoskodni... Akkor javítsd ki a törikönyvet is, mert nem fehér, hanem szürke lóért vettük az országot. =P Vagy még komolyan nem hallottad ezt a szókapcsolatot? Kicsit idegesít ez a mentalitás... Mint például amikor megszólalnak, hogy "de van rózsa tövis nélkül, mert a rózsának tüskéje van..." Hát ez már egy vicc...
2011. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem is a közép-ázsiai a kedvencem, nekem is az van, de nem egy csajozós kutyafajta.:D


viszont imádom, ha egy talpraesett, értelmes pasi kedvesen, de határozottan bánik a kutyájával...

(na meg az enyémekkel...)


Szerintem nem a kutya fajtája az, ami megfogja a csajokat, inkább az, ahogyan te viszonyulsz a kutyádhoz.

a potenciális apajelöltet látják így benned...

ha befogadsz egy védtelen kis menhelyit, máris az ugrik be nekik, hogy milyen kedves, gondoskodó apa lennél...


de ha csak a taktikázáshoz kell, felejtsd el...:D


na meg vannak az olyan külsőségekre inkább adó csajok, akik imádják mondjuk a francia buldogot, a chihuahuát, a yorkit meg mit tudom én milyen agyontenyésztett divatfajtákat...

de velük (tisztelet a kivételnek) ne számíts nagy beszélgetésekre. (de talán te sem a beszélgetésekért akarsz kutyával becsajozni...:P)

2011. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a német dog:)
2011. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

ezen a kérdésen már én is filóztam.

nekem egy nagyon barátságos vizslám van de eddig egyszer volt hogy megállított egy csaj, de ő nem az én korcsoportom volt:D

akkor lehettem vagy 14 ő meg vagy 22:D

2011. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nekem a Közép-ázsiai juhászkutya(ilyen kutyusom van),golden retriver és a német juhász.
2011. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat!
2011. szept. 21. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!