Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik játékot szeretik...

Melyik játékot szeretik legjobban a cicák? Mivel foglaljam le, mit szeret?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A horgászbot típusú játékok nekem minden cicánál bejöttek, a lényeg hogy csak akkor lehet elöl ha te is ott vagy, mert ha a zsinór rátekeredik a nyakára, megfojthatja magát. A cicák érdeklődését egyébként jobban izgatják a vízszintesen mozgó dolgok, mint a függőlegesek.

De a legeslegjobb játék egy cicának kétségkívül az ha egy másik cicával játszhat (persze ha kiskorukban össze vannak szoktatva).

2010. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én macskámnak ezek jönnek be:

Kis papír galacsin, minél sötétebb színben (cicázás, apportírozás). Komoly vetődéseket produkálnak, hogy elkapják a repülő galacsint.

Hosszú, zöld, hurkapálcika. Az egyetlen játék ennek a pálcikának a kergetése, amit szinte extázisban csinál. Hónapokig bárhonnan, bármikor elő lehetett keríteni a macsekot, ha ezzel a pálcikával valamit megkocogtattunk. Ezért mi csak varázspálcikának hívjuk (nagyon vigyázni kell, a pálcika sose irányuljon a szeme felé játék közben, nehogy megsérüljön).

Érdekes módon az én macskám komoly szakértők által macskáknak szánt játékokkal nem hajlandó játszani. Golyóval, labdával is csak egyedül játszik, és ritkán.

Nade, minden macska külön egyéniség,

2010. nov. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én cicás is bolondul a papír galacsinokért. Bár ez nálunk fogyóeszköz, mert rekord számút raktározott már el a konvektor alá és a szekrény mellé/mögé. Cipős dobozban is szeret játszani, és akkor a nejlon zacsikról ne is beszéljünk...(azoknak a fülét mindig elvágom, hogy nehogy beleakadjon) És hát tulajdonképpen mindent szeret ami kicsit is mozog. (a lábamat főleg...:) )
2010. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MarieAntoinette válasza:
Nálunk nagyon sok játéka van a cicusnak. Mindenféle klasszikus, megvásárolt játék. Ehhez képest a kedvence egy zörgő, guruló játék, amit én csináltam neki. Kinder tojás sárga tokjába beleraktam egy nagyobb gyöngyöt, aztán mindennap előszedi vhonnan és kergeti 1-1,5 órát egy huzamban. Úgy el tudja őket dugni a játékait, a játékegerét a vásárlás másnapjától kezdve nem is láttam.
2010. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lábamat imádja a legjobban mindig annak fut neki és ugrik rá. De amúgy a portörlőt is imádja. :)
2010. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lézeres mutatópálcával is szeret játszani.És ez ideáli lusta gazdiknak is.:D
2010. nov. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!