Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csipásodik a kutyám szeme?

Miért csipásodik a kutyám szeme?

Figyelt kérdés
Kutyámnak mostanában becsipásodik a bal szeme. Van rá valami krém v.csepp? Esetleg sima kamillával kezeljem?
2009. ápr. 23. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én ugy csinálom,hogy kamillás vattával letörlöm.Csipás azért mert alszik.Reggelente neked is az
2009. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
én is kamillázom neki
2009. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én vettem rá tisztító folyadékot és ha hosszúszőrű kutya a szőrt is jó körülvágni a szeménél.
2009. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak könnyező kutyusok(pl: havanese). Róluk van szó? Mert náluk ez fajtajelleg és naponta mosni kell bórvízzel pl. Különben beleragad a szőrükbe és jó büdös is.
2009. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nemtudom a mi kutyánknak(németjuhász keverék) ritkán csippás a szeme, ha igen akkor simán kézzel törlöm le neki nem baj?
2009. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ritkán csipásodik az nem baj, kézzel is lehet törölni. Lehet bármitől, por, cigifüst. Ha nem csipásodó fajtáról van szó, mégis rendszeresen csipás érdemes állatorvossal felíratni egy kenőcsöt. Párszáz forint.
2009. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!