Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szeded fel a kutyakakit...

Hogyan szeded fel a kutyakakit, ha az állaga nem éppen szilárd?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
homokot szórok rá és hagyom, had szíja fel :D
2011. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezemre húzott zacsival fölmarkolok belőle annyit, amennyi sikerül, a többivel nem tudok mit csinálni, csak jobban szétkenném.
2011. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a közelben föld, vagy kavics, vagy homok, akkor azzal beszórom és úgy. Ha semmi ilyesmi nincs közel távol, akkor én is felszedek amennyit tudok anélkül, hogy szétkenném, és esetleg ráteszek valami falevelet, vagy ilyesmit, hogy ne lépjenek bele.
2011. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát igazából én azt nem tudom felszedni.

én is markolászom zacsival, de általában ezzel csak rontok a helyzeten.


viszont most kaptam pár jó tippet!:)

2011. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
általában van nálam papírzsepi, azzal amennyit lehet összekotrok - főleg, ha betonon esett meg a dolog. fűben amennyit lehet felmarkolok, és otthagyom, azzal tényleg nem sok mindent lehet csinálni.
2011. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fűre vagy betonra kakil a kutyám hadjom, hogy megszáradjon (1-3nap) és aztán jön a gereblye és a lapát és aztán a kuka.
2011. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
82%
Öklendezve.
2011. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!