Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fogja viselni a változást...

Hogy fogja viselni a változást? Van okom aggódni emiatt?

Figyelt kérdés

Pár napja vettünk magunkhoz egy kiskutyát (utcáról), nagyon kedves, játékos, okos, tanulékony, szeretetreméltó. Panelban élünk, de 3 hét múlva a párom elutazik 9-10 napra, és egyedül nem tudom megoldani a napi 4 sétáltatást. Sokat gondolkodtam rajta, nem szeretnék szabadságot kivenni, sem rászoktatni arra, hogy -még ha alomba is- a lakásban végezze a dolgát, így arra jutottam, hogy arra a pár napra kiköltözöm vele együtt a szüleimhez: a közelben laknak, kertes házban. Náluk a kertben lakhat majd, persze szigetelt kutyaházban alhat, viszem a saját kis rongyait, játékait is, hogy a magáénak érezze a kuckót, de kicsit tartok tőle, hogy hogy fogja viselni. Hiszen velünk is még csak most ismerkedik, szokik össze, ez pedig egy teljesen új környezet lesz. Persze azért előtte egy-egy napra kivinnénk, hogy ismerkedjen a családdal, és a tereppel. Ráadásul náluk egész nap egyedül lesz, mivel mindenki dolgozik, míg itthon azért legtöbbször legalább az egyikünk itthon van vele. Illetve az is foglalkoztat, hogy utána milyen könnyen szokik vissza majd a panellakásba. Mindenesetre még mindig ez tűnik a legkézenfekvőbb megoldásnak.

Remélem, csak én aggódom túlságosan, és meg sem kottyan majd neki az a pár nap :) Vélemény?


2009. ápr. 24. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
szerintem nem fogja megviselni,a kert nagyon jót tesz majd neki,még ha egyedül lesz akkor is.
2009. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem, igazad lesz :) Köszönöm a választ.
2009. ápr. 24. 21:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha az a kedves olvasó, aki lepontozta az első (és idáig egyetlen) válaszadót, kifejtené, mivel nem értett egyet a válaszában. Én ebben hiszek, nem a pontozgatásban, és amellett tényleg érdekel!
2009. ápr. 25. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aki válaszolt nem mondott butaságot,aki meg lepontozta a válasz adot lehet hogy nincs is kutyája.

szerintem nagyon jo a gondolat meneted az egy héttel kapcsolatban.a kutyus megfogja érezni hogy jot akarsz.sok sikert!

2009. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :)
2009. ápr. 27. 18:30
 6/6 anonim válasza:
vigyáz a kutyád még elhivja az utcai barátait és mikor hazaérsz beszivva fekszik a földön
2009. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!