Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Veszprémben ki a...

Szerintetek Veszprémben ki a legjobb állatorvos?

Figyelt kérdés
A plázával majdnem szembe van a Kedvenc állatkórház. Dr. Pásztor István és Dr. Rőber Edina ha jól tudom a nevüket. Legtöbbször hölgy kezeli a kutyánkat. Mi a véleményetek róluk? Annyit tudok hogy István az állatkert orvosa is. Edináról eddig az a véleményem hogy aranyos, segítőkész és korrekt.
2011. szept. 21. 17:02
1 2
 11/12 rudibaba válasza:
A baj az, hogy kettő állatorvosnál voltunk, mindegyiket sponzorálja valamelyik gyógyszergyár. Kocsist a vetmedin, Geisztet a Carprox.Ezt a két gyógyszert kapta kombinálva a kutyánk. Majdnem ráment! Neten utána néztem a vetmedin okozhta anorexiát (1 hónapja alig eszik), a carproxtól meg tömény vért pisilt. persze a szívére kellene valami, na de nem hiszem el, hogy nincs más!!! Tud valaki olyan dokit aki nincs elkötelezve egyik gyógyszerhez sem?
2012. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Attila G válasza:
Veszprémben sajnos nincsen jó állatorvos. A kis westynket sokaig a Geiszthez vittuk, de lehet nagy hibat kovettunk el amikor valtottunk a Kedvencbe. Edesanyam ismerose ajanlotta,hogy milyen kedvesek miert nem hozzajuk hordjuk a kutyust. Minden azzal kezdodott,hogy szedelgett,es jobbra dolt a kutya,majd a kesobbiekben sargat hanyt. Ez volt junius elejen. Elvittuk, Edina azt mondta,hogy valoszinu fülgyulladasa van. Irt fel antibiotikumot,illetve kapott egy antibiotikum szurit es fullcseppett. Mondta, hogyha a helyzet nem javul menjunk vissza. Sajna 1 hetre ra vissza kellett vinni. ( megjegyzem Edina nagyon aranyos lany,es biztosan erti a dolgat ),de sajna legkozelebb vele mar csak akkor talalkoztunk amikor elaltatta a kutyust. Szoval amikor vissza vittuk a rendelobe nem Edina volt benn, hanem Kovács Éva. Én őt elosszor akkor lattam, semmi mosoly az arcan, egyszerűen nem az a szimpatikus doki. Rossz erzeseim voltak felole. Fiatal,magas,csinos de belül rideg mint a jég. Ugy tele nyomta inekcioval ,hogy haza fele a kutya elajult,nekem kellett felpofoznom ,hogy magahoz terjen. Sajnos mindig rossz idopontban sikerult mennunk mert az utolso 3 alkalommal ő rendelt,ami vegzetesnek igerkezett a kiskutyanknak. A lenyeg,hogy 3 honap alatt nem sikerult neki eszre venni hogy a kutyusunknak komoly veseelegtelensege van, amit valoszinu a babesia kullancs csipes okozott,raadasul ugy,hogy 2 honappal elotte a mi keresunkre csinaltak verkepet . Ez mutatta ki a babesiat,de semmit nem mondott a veserol. Eleve idos kutya meg babesia egyenlo vese problema. Ezek utan is tomte bele az antibiotikimokat,ami koztudott hogy meg jobban leepiti a veset. Majd csak a 2. Verkepnel sikerult megallapitani 4 honap utan hogy a kutyus vegső stadiumban van. Igaz egy 13 éves kutyarol van szó,de ha idobe elkapjak a bajat valoszinu meg most is elne,mert egy rendkivul eleteros allat volt,aki hirtelen par het alatt teljesen leepult. Szoval ha viszitek is a Kedvencbe az Eva nevezetu holgyet keruljetek!!
2016. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!