Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc kutyafajtátok?

Mi a kedvenc kutyafajtátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 13:47
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
88%
Bocsanatot kerek , hogy felkaptam a vizet amiert lepontoztak es koszonom a kerdezonek , hogy mellem allt :) nekem azert a kedvencem a bullterrier mert masoknak nem tetszik , es mindenki eliteli es csunyanak tartja holott nem is tudja , hogy milyen ...kinezete ellenere szerintem a vilag legaranyosabb es leghulyebb kutyaja :D s azoktol kerdem akik ugyesen lepontoztak! jobb lett volna ha hazudok es azt irom pl, hogy palotapincsi??? he
2009. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
90%
Kössz hogy engem is lepontoztatok.Amugy hidegen hagy.
2009. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
91%
Westi :-)
2009. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
100%
Japán Akita!Imádom őket,nekem is van egy kan.Nagyon nehéz természetűek,sok türelem kell hozzájuk.Egy gazdásak,senki nem tudja őket elcsábítani,mert tartózkodó,bizalmatlan típus.Keveset ugat,csak akkor,ha oka van rá,és hát igazi egyéniségek!
2009. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
legleg:USZKÁR közepes:mudi skót juhász magyar vizsla yorki keverékek holland juhász belga juhász labrador sheltie
2009. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
67%
magyar rövidszőrű vizsla németjuhász és kuvasz
2009. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
78%
Kaukázusi juhász :)
2009. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
81%
Az, amelyik barátkozni akar velem, és megengedi, hogy barátkozzak vele, ha megtetszik nekem. Vannak azért megjelenési "feltételeim" is. Jó-jó, a zsebkutyák elmennek, de azért az, amelyik nekem tetszik legyen legalább egy vizsla nagyságú, és náhány példa ebbből a méretből: Magyar Vizsla (engem az sem zavar, ha kicsit nyáladzik), hűséges, értelmes, és formás; Német Juhász, Ír Szetter, Angol Szetter - a kecses mozgásukkal, Ír terrier - a bohóságával, Skót Juhász - azzal a gyönyörű "sáljával", kicsit nagyobbra is nő, de gyönyörű - és rendkívül intelligens - a Berni Pásztor, sokkal nagyobbra nőnek, de imádni valók: Új Funlandi, Bernáthegyi.
2009. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
73%
A csau csau :) egyszerűen tündéri, nekem is van egy, imádom :D okos és ragaszkodó, viszont nem éppen családi kutya, elég tartózkodó az idegenekkel szemben de amúgy imádnivaló :D
2009. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Németjuhász,leonbergi
2009. jún. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!