Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már kutyátsétáltatni se lehet...

Már kutyátsétáltatni se lehet tőlük?!

Figyelt kérdés

Van pár hülyegyerek a kik a játszótérre szoktak kijárni,ami a közelünkben van(Én is mindennap ki megyek oda).Volt egy kis szitum velük,de semmi verekedés,semmi,egyszerűen csak jöttünk haza anyummal(kivitte a kistesómat,rá félórára mire én kimentem a játszótérre)és 2osztálytársammal.Mi elfoglaltuk az egész utat,és mondta anya h ő leszarja őket,majd lasabban jönnek.Eztmeghallotta az 1ik hülyegyerek a sok közül(voltak kb 20an) és elkezdett élvezetes hangokat kiadni.(Nagy az isten állatkertje.........).Ezóta,amikor csak találkozok velük elkezdenek követni mint az őrült mintha meg akarnának verni(Csak 3gyerek szokott mostanába kijárni,ők szoktak követni).Most is mentem a kutyámmal a 2.kört a játszótérnél,biciklivel jönnek utánam mint az állat.Még szerencse hogy ott volt Kati néni(ismerősünk) és odamentem hozzá és nem mertek odajönni.De nem igaz,már kutyátsétáltatni se lehet a hülye barmoktól????!!!!

Ráadásul még csak szaros 12évesek és ilyen nagy a pofájuk.

Majd jól helyrerakja őket unokatesóm,aztán majd rám se mernek nézni úgy összeszarják magukat...

Vagy majd tőlem kapnak egy oda-vissza pofont ha egy ujjal is hozzám érnek.

Nektek mi a véleményetek erről?

11/L


2011. szept. 22. 18:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%

Én rájuk küldeném esküszöm a kutyámat -.-"

Mi az már, hogy követnek??!! Mostanában annyira nagy a pofájuk az ennyi időseknek...

2011. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlen szülő neveletlen kölkével van tele a játszótér itt is,az összeset felrúgnám szülőstül,mert azok nevelik ilyenné.Sajnos már ovódások is pofátlanok,mert ezt látják otthon.
2011. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy a beaglem nek a szája nagy,de barátságos...Legközelebb a rotit viszem,úgyis tudom mikor szoktak ott járkálni...
2011. szept. 22. 18:34
 4/31 anonim ***** válasza:
56%
gondolom roma nemzetiségű tisztességesen dolgozó, és adófizető becsületes állampolgárok...?! igazam van? :D
2011. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem,nem romák:D
2011. szept. 22. 18:38
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
hah, nagy csoda...
2011. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Írtani kéne az ilyen férgesét! Mi lesze ezekből ha megnőnek??
2011. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak a romák ilyenek már,a magyarok is süllyednek le a roma színvonalra.
2011. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Rúgd tökön mindegyiket,aztán ereszd rá a kutyát!!!
2011. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Uram irgalmazz, még a kutyás kérdésekben is tudtok cigányozni, ez hihetetlen...
2011. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!