Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Árminházi yorkie kennelről...

Az Árminházi yorkie kennelről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van valaki itt, akinek innen van yorkieja? Elég erősen nézegetjük ezt a kennelt, mert küllemre borzasztóan tetszenek a kutyái. Most elsősorban innen származó kölykök gazdáinak jellem és egészségbeli tapasztalataira lennék kíváncsi.


[link]


2011. szept. 22. 20:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Miért, mi a baj vele? Leírnád privátban?
2011. nov. 4. 10:03
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem szimpatikus a kennel és az ár is elfogadható.Azoktól pedig akik azt írták selejt a kutya meg torokgyíkos ami igazából egy gyerek betegség,de mindegy a kérdésem az,hogy ez saját tapasztalat vettetek már onnan kutyát?Csak,mert én másik 3 embertől már olvastam,hogy egészséges kutyust vettek és minden oké
2011. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Végül mi is onnan vettünk kutyát. 4 hónapos múlt, eddig minden rendben vele. Nagyon édes baba, nem fél semmitől. Ismerek másik alomból is onnan való kutyát, igaz csak a netről. Nagyon szép, egészséges kutyus.
2011. dec. 29. 18:09
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy másik kennellel kapcsolatos kérdésemnél ajánlották az árminházi kennelt és az illető azt írta,hogy nem egy egészséges jó idegrendszerű kutyát ismer amit onnan vettek.
2011. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 clara.s válasza:
vettél tőlük kutyát?a yorkijaik nagyon szarok.egy ismerősöm jól megszivta mert vett tavaly egyet tőlük amihez nem adtak garanciát mint a más tenyésztőknél, a kutyust megvették dec 5én és jan 1én a kutyus élethalál közt volt meg is halt 2 napra rá.Mondanom sem kell a barátnőm egy vagyont költött a kezelésre és a pofátlan nem vállalta a tenyésztői felelősséget,vesebeteg volt a kutya ami kiskorban genetikai rendellenesség esetében hirtelen lép fel és meg is hal a kutya. jól elkeseredett a gazdi és vett tőlük még egyet nem is egyet hanem egy testvérpárt , a kislány ugyanigy halt meg veseelégtelenség semmi tünet nélkül a kisfiút meg térdmütétre kellett vinni mert genetikai hibás ja és nem standard mert majd 4 kiló és ezekhez sem adott garanciát.én inkább vennék egy alig ismert kennelből vagy egy másikból garanciával ...és az ár ugyanannyi mint más tenyésztőnél.de másnál egy év irásos genetikai garanciát adnak.
2012. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A garancia olyan dolog, hogy én konkréten két másik kennelről tudok, ahonnan úgy vettek kutyát, hogy garanciával. Na, az addig tartott, amíg nem lett gond a kutyákkal és nem jelentkeztek miatta náluk.......... A mi kutyánk 1 éves múlt már, teljesen egészséges, semmi baja nincs. Nem bántuk meg, azt kaptuk, ami szerettünk volna.
2012. dec. 28. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!