Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha veri a kutyámat a szomszéd,...

Ha veri a kutyámat a szomszéd, jogom van átmenni megverni őt?

Figyelt kérdés

Átjár a kutyám, de semmi vizet nem zavar.

Látszik rajta, hogy megverték, a szomszéd tagad, de biztos, hogy ő volt, mert volt már rá példa.

Napok óta rossz kedve van a kutyámnak, az ominózus eset óta.


Átmenjek és elintézzem azt a hülye vén r*bancot?


2011. okt. 22. 13:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Kinek a kerítése a rossz? Ha a nőé akkor nyugodtan megbeszélheted vele. Ha a tiéd akkor valamilyen szinten jogos hogy nem akarja az udvarán látni a kutyádat.
2011. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem. A jog szerint köteles vagy olyan kerítést építeni, amin a kutya nem tud kijutni. Így sok mindent sajnos nem tehetsz ellene, főleg, hogy bizonyítékod sincs.
2011. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
94%
Szerintem meg kéne nézni hogy hol megy át.
2011. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
31%
Én nem itt kérdezgetnék, hanem betörném az ablakát, szétbasznám az ajtaja zárát, üvöltetném egész nap hifiből a zenét, odaszarnék a kertjébe, minden nap lehugyoznám a háza falát vagy csak simán megfenyegetném, ha még egyszer hozzáér a kutyámhoz el fog törni a keze.
2011. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Nincs jogod megverni ezért, de ahhoz van jogod, hogy megakadályozd, hogy átmenjen a kutyád!! Ha úgy is bántja, hogy nem jár át a kutya, akkor szólhatsz a rendőrségen. Ha most szólsz a rendőröknek, akkor ők is csak azt fogják mondani, hogy akadályozd meg hogy átmenjen. Ha átmegy hozzájuk, persze hogy el akarják zavarni onnan!! Idegen kutyát én is elküldenék a telkemről, még akkor is, ha nem zavar.
2011. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy, hogy kinek a kerítése. A kutya az övé, a szabályok szerint úgy kell tartania, hogy ne tudjon a telekről kijutnia.
2011. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Hát jó, de ha nem tudom, hogy hol jár át, akkor nem tudom megcsinálni...

Most át is megyek hozzá, és szétütöm a retkes pofáját.

2011. okt. 22. 13:14
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
nézd meg hol megy át.
2011. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Csináld meg a kerítést vagy kösd meg a kutyádat!
2011. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként jogod van átmenni és megverni... utána neki is joga van feljelenteni téged.
2011. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!