Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon fontos? Kérdésed túl...

Nagyon fontos? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a problémám hogy van egy westie kutyám és nagyon aktív és nem tudom le fárasztani mert sétáltatni nem tudom elvinni mert az utcánkban mindenki kiengedi az utcára a kutyáit és egyszer elvittem és meg is támadták szegényt és így nem tudom vinni de valahogy leszeretném fárasztani tudnátok nekem segíteni 14 éves vagyok
2011. szept. 24. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy Foxterrierem van. Én úgy szoktam le mozgatni hogy csinálok neki Agility pályát és ott gyakorlok vele. Aztán én momdjuk 2 naponta viszem 1 óra hosszás sétára de mindig viszek magammal egy botot mert itt is ez a helyezt. Meg lapdázok játszok vele meg futok vele az udvaron. + szellemi fárasztás.
2011. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a közelben nincs vmi mező,park,erdő ??? mert oda vhogy kivihetnéd.. és ott letudnád fárasztani...de utálom az ilyen helyeket ahol csak úgy kiengedik a kutyákat...bnőm kutyáját is így támadták meg..
2011. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
van de nem tudom ki vnni mert 14 éves vagyok és anyukámék nem visznek ki és egyedül nem tudok ki menni
2011. szept. 24. 19:18
 4/8 Catz ***** válasza:

Köss egy kb 50cm-es botra, egy kb. 50-60 cm madzagot, annak a végére, amire nagyon beindul a kutya. Gondolok itt labdára, plüssállatra, rongydarabra.

Pecázzál így vele, hagyjad ugrálni, cikk-cakkban rohanni, de azért időnként engedd elkapni :) 20 perc és "térdig" fog érni a nyelve :)

2011. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam lefarasztani hogy egy darab rongyal jatszunk. Raharap aztan elkezdi rangatni jobra-balra, meg forog korulotte amig teljesen szetcibaljuk.
2011. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sziasztok még várom mert ez nem fárasztja le teljesen
2011. szept. 27. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Fújd le gazspary-el a hülye kutyákat. Beszarás hogy azért nem tudsz kutyát sétáltatni, mert mások basznak bezárni.
2011. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezt inkább ki hagyom mert már próbáltam és még inkább támadott
2011. szept. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!