Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatéves fajtiszta palotapincsi...

Hatéves fajtiszta palotapincsi kutyámat szeretném pároztatni. Nem tudtok olyan oldalt ahol találhatnék egy neki megfelelő szukát? Ilyen kutyatárskereső vagy valami?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 09:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Egy meglehetősen ritka fajtájú kutyám van, aminek nem érdekelt a továbbtenyésztése. Most 5 éves a kan, nem volt semmi gond vele, bár úgy tűnt megviseli hogy van egy ivartalanított szuka mellette, folyton piszkálta. Elvittem anno ivartalanítani és még a rendelő előtt is megállítottak, hogy ne tegyem, mert valakinek van egy szukája ami... Megtettem, a kutyának nincs semmi baja, nem hízott, ugyan olyan mint volt. A héten találkozott egy tüzelő szukával, megszaglászta és ennyi. Nyugodt volt, játszott vele és nem kapott ideggörcsöt és nem akart mindenáron párzani. Értem én, hogy szép a kutyád, meg kell a pénz, de neki a párzás csak ösztön. A kutya nagyon ragaszkodik a párjához, de ennek köze sincs ahhoz, hogy megvannak-e a heréi. Ezt tapasztalatból mondom.
2011. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha a kutya nem párzik egész életében, az nem okozni neki traumát meg ilyesmi? Pont azért tettem fel itt a kérdést mert nem értek hozzá.
2011. szept. 26. 13:25
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem okoz traumát, és a szukák sem szerelemből fialnak. Ezért van, hogy némelyek még a kölyküket is megeszik, pedig egészségesen jöttek a világra. A kutyának más életcélja is lehet, mint a párzás. Ha ivartalanítva van, attól még kitalálhatsz neki egy olyan dolgot, amiben nagyon jó lenne, és te is és ő is élveznétek. Sőt, találhat magának 'havert' akivel elfutkos és játszik ha kiviszed. A kölyök nagy felelősség. Az egyik barátnőm beállt az amstaff szaporítók táborába, mert volt egy szép 1 éves szukája. Mikor elajándékozta a kölyköket (mert nem volt pénze még beoltani sem, ezért nem mert értük pénzt kérni) kiderült, hogy nem mindegyik került ám olyan jó helyre, mint a gazdik ígérték. Az egyik láncon van, a másik viadalon :( Azóta ivartalanította.
2011. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

akkor még jó, hogy megkérdezted!:)


semmilyen traumát nem okoz neki, ez teljesen biztos!:)

2011. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 26. 17:45
 16/16 Akiteki ***** válasza:
100%

Ha szereted a kutyádat és jót akarsz neki, pont időben van, hogy elvidd ivartalanítani.

Megelőzöl vele egy csomó betegséget és nem fog sóvárogni sem a tüzelő szukák után.

2011. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!