Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fül felvágatást és farokcsonkí...

Fül felvágatást és farokcsonkítást hol lehetne csináltatni?

Figyelt kérdés
Tudom, illegális, de némelyik kutyának muszáj, mert amúgy csúnya. Hol és mennyiért csinálják meg? Esetleg az állatorvos?
2011. szept. 25. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
biztos sokan vannak, akik elvégzik, mert sajnos rengeteg ilyen kutyát látni. én is ellene vagyok, mert a kutya nem egy játékszer, vagy státusszimbólum, amit az ember kedvére alakíthat.
2011. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

nem illegális.

tessék tájékozódni.

2011. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Farkat legkésőbb 4 napos korig vágunk. Fület max. 3 hónapos korig. A bűzmirigyet miért kell eltávolitani?
2011. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mert amúgy nagyon büdös a kutya nem? Főleg télire kell, amikor benn lesz a házba.
2011. szept. 25. 16:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos fajták amiket lehet vágatni itt is van a táblázat, hogy milyen fajtákon.


[link]

2011. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy egészséges kutya, amelyik jól van táplálva, nem büdös. Ugy kell az étrendjét összeállitani, hogy legyen benn csont is, amitől a széklet keményebb lesz, és ezáltal nagyon szépen rendben tartja a bűzmirigyet is.
2011. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!