Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafuttató de hogy?

Kutyafuttató de hogy?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok aki panelkörnyezetben él és van 1 hónapja egy menhelyi kutyusom.A házunk mellett rögtön van egy nagyon szétment (beton eltörve focikapu festés sehol már) rozsdás szétszaggatott kerítések gazos terület) focipálya pár kutyással beszéltük a környéken ,hogy érdekes a kutyaadót beakarják vezetni meg mindent ami máshol már be van nah igen ám de akkor kutyafuttatók is kellenének,hogy növekedjen az állattartás színvonala(és ne jöjjön lehetőleg oda az össze öreg banya megnyaggatni a kutyámat mert hiába szólok nekik értelmi fogyatékosat játszanak és figyelmet se vesznek róla már elnézést a kifejezésért de ez hozza ki belőlem az indulat ,hogy sz én kutyámat kell nyaggatniuk..)...a kérdésem az lenne kihez lehetne fordulni egy kérelemmel vagy bármivel ez ügyben ,hogy azt a pályát lebontsák és esetleg lehetne belőle egy kutyafuttató?vagy a környékre valahova mert rengeteg kutya van de kutyafuttató egy se és a kisgyerekes szülők meg folyton szidnak mikor az ő kölyke mászik a kutyám felé...
2011. szept. 25. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Irhattok az önkormányzatnak egy kérvényt, hogy pl. ha engedélyezik és adnak kerítésre anyagot,akkor önkéntes munkában felállítjátok a kerítést,kipucoljátok a területet....
2011. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Így van, az önkormányzatnál lehet csápolni, bár ha nem az övék a terület, vagy terveik vannak vele, akkor nem fogtok tudni sokat elérni, de azért egy próbát megér.
2011. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Pff.."kisgyerekes szülők meg folyton szidnak mikor az ő kölyke mászik a kutyám felé..." Intelligens egy ember lehetsz. Írjatok az önkormányzatnak.
2011. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első kettőnek köszönöm szépen!
2011. szept. 25. 18:21
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hmm...csupán megjegyeztem, hogy nincs jogod mások gyermekét lekölyközni. Ők sem tehetnek róla, hogy nincsen kutyafuttató. Jogos hogy féltik a gyerekeiket. Pláne, hogy mindenki tudja milyen Magyarországon a kutyatartás színvonala. Ha te ebből azt vetted le, hogy arcoskodom, tudlak sajnálni. És nekem is van kutyám is és gyerekem is...szóval látom mindkét oldalt.
2011. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnád szólásszabadság van tehát VAN JOGOM :D..azt eg ,hogy neked sértő a kölyök elnevezés ...sz*rom le...szerintem semmi sértő nincs benne ha egy neveletlen sz*rcsimbókot lekölyközök a szülő meg akkor gondolom hozzád hasonlóan primitív volt ,hogy csak akkor féltette a gyereket mikor az ár 15 méter futás után odaért hozzák...gratulálok...a gyereket vigye a játszótérre az én kutyámat meg békén lehet hagyni a 2 ház közötti füves részen mert sz*rok rá ,hogy 3-4 éves ha elkezdi terrorizálni a kutyámat arrébb rúgom 6 métert..ha tied lenne azt is azt lehet feljelenteni em kell oda engedni a kis szarosokat
2011. szept. 25. 18:56
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy...de majd kinövöd ezt a "mindenkinek beszólok mert én szartam a spanyol viaszt" stílust. :)
2011. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A szánalmas te vagy ennyi kész pont.^^
2011. szept. 25. 19:34
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudod miért?Mert van gyereked és mégis ráérsz ilyenekre...sivár életed lehet :D Inkább tanítsd ,hogy ne legyen olyan net huszár mint te rossz példa vagy ejj
2011. szept. 25. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem jó ötlet, próbáld meg az önkormányzatnál, bár önszorgalomból is neki lehet látni például a gaz kiszedésének. Akkor azt mondhatod, hogy mi már megpróbáltuk, kérem segítsenek.


Off

Mint látod, ez a gyakori kérdések és nem a gyakori viták .hu. Ha be akarsz szólni másnak, akkor ez pont nem az a hely. Ha a gyerek kicsi akkor nem tudja mit csinál, és mivel neked nincs gyereked elképzelésed sem lehet, hogy milyen nevelni. Egy hónapja van kutyád, ami dicséretes,de egy gyerek mindig is fontosabb lesz egy kutyánál. Sok dolog van ami nekem sem tetszik, gondolom van, ami téged idegesít fel, még sem nyilvánulhatsz meg így, mert ezzel nem fogsz elérni soha semmit. Ilyen az élet, Isten hozott a való világban.

2011. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!