Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafuttató nyitásához mi kell?

Kutyafuttató nyitásához mi kell?

Figyelt kérdés
Nem, nem én tettem fel az ovis kérdést, mielőtt kérdeznétek ;)
2011. júl. 21. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban terület. Amit vagy megveszel, vagy bérelsz. Magánszemélytől vagy az Önkormányzattól. Körbe kell keríteni. biztos meg van adva milyen magasságú legyen, ne haragudj ezt nem tudom fejből, utána kellene nézni, és bizonyos további előírásoknak még meg kell biztosan felelni pl. ürülék tárolására kuka x méteres környezetben. Ha jól tudom játszótér közelében sem lehet, ennek az illetékes Önkormányzatnál kellene utánajárni. Remélem tudtam segíteni. :)
2011. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudtál. Nagyon köszönöm a segítséget.

Igazából azért lenne rá szükség, mert ha szájkosár nélkül megy a kutya az utcán, már leszólnak, hogy miért sétáltatok így egy ilyen fenevadat -.-" Ráadásul egy Golden Retrieverem van. Ha elengedjük a határba a mezőn szaladni, akkor "majd biztos elszökik és megtámad valakit". Az nem baj, hogy az állatorvos neveletlen német vizslája többször rám támadt, mikor iskolába mentem... Szóval szeretnénk egy kutyafuttatót, ahol nyugodtan elengedhetjük a kutyákat játszani. :) Mégegyszer köszönöm a választ!

2011. júl. 21. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Önkormányzati engedély bár szerintem a kutyafuttatók kialakítása alapból az ő feladatuk lenne...
2011. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a "gond" -ne érts félre, nem degradálni szeretném a problémádat, csak van sokkal kevesebb energiabefektetéssel járó megoldás is- szerintem a leghatékonyabb és leggyorsabb megoldás az lenne mai még hatásos is, hogy sürgősen szerezz be egy haltit. Ez a kutya száján van mint egy szájkosár, annyi különbséggel hogy nem akadályozza semmiben sem, tud lihegni stb, viszont egy laikus számára azt a látszatot kelti mintha egy szájkosár lenne a pofiján. Nagyon sok ismerősöm így csinálja, baja a kutyának nem lesz tőle, ez egy kiképzőeszköz, nem tudom mennyire ismered esetleg, tömören az a funkciója hogy megtanítsuk a kutyát kulturáltan láb mellett közlekedni, de gondolom nektek ezzel nincsen gondotok, így hátrányotok sem származhat belőle ha használod. Nyerni viszont lehet, sokat: nem fognak kötekedni.... ez saját tapasztalat :) szerintem egy próbát megér.
2011. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!