Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire kell aggódnom, hogy...

Umcika kérdése:

Mennyire kell aggódnom, hogy a kutyusunkkal nagyobb baj lesz, mert vért kakil (hígat! )?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem nagyon! De mivel az aggódás nem segít a kutyuson, szerintem azonnal vidd el orvoshoz.. Ez nagyon SOS!!!
2011. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oltásokkal hogy áll? A Parvo és a Coronavírus is okozhat véres székletet.

Milyen színű vért ürít? Az is lehe, hogy lenyelt valamit és belső vérzése van, de lehet daganat, meg még csomó minden.


A legjobb lenne alaposani kivizsgáltatni, és célirányosan kezelni. Sajnos a legtöbb orvos ezt csinálja, hogy felír valami antibiotikumot, ami aztán vagy ha vagy nem, és ha valami más gond van, akkor csak feleslegesen vesztegeted az időt amíg az antibiotikumot szedi.

2011. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
állj...Milyen idős?Volt-e kaja váltás?Hirtelen környezetváltozás?Játékos-e?
2011. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak mer...

-ha kölyök: az enyéel pont ez miatt etük el 1 hónapja dokihoz mert híg volt és véres de mivel játszott így csak nnyi volt a baj ,hogy mivel még pici ezért elpattanhatnak hajszálerek ez nem probléma

-környezet vagy kaja váltás vagy más új inger válthat ki hányingert hasmenést

2011. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sőt hányást is
2011. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted?? Ohh hát semmennyire, hisz CSAK vért kakil! Nem nagy dolog. Komolyan kérdezed?
2011. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó most mit kell ráijeszteni? pont az ilyen okoskodók miatt vittem el én is mert ne volt kutyám és jaj istenkém i van ha parvo stb stb(mer elkezdtem olvasgatni is meg kombinálni) semmi baja csak kicsi volt és ahogy erőlködik a kakinál hajszálerek elpattantak ha játékos akkor nem beteg!!NUKU hozzáértés 100% pofa -.-"
2011. szept. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!